מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26224
  איציק
  משתתף

  שלום דוקטור רון דבי,
  קודם כל כל הכבוד על הפורום אתה מסב המון נחת לאנשים,אני בן 25.
  מלפני שנתיים בערך התחלתי להרגיש כאבי צוואר נוראיים שהיו מקרינים לי ליד שמאל כאבי תופת, הגעתי לאורטופד ששלח אותי לצילום בצילום נמצא כי יש לי, בלט בין c5 ל c6 לטענתו של האורטופד הממצאים לא הצדיקו את הכאב שלי, הלכתי לרפואה האלטרנטיבית כירופרקטיקה דיקור וכו' אחרי כמה חודשים הכאב פחת משמעותית, מה גם שעשיתי mri שהראה שהכל תקין ואין בלט בכלל.
  באוקטובר האחרון קמתי בבוקר עם חצי פנים רדומות כולל יד, עקצוצים נימולים תחושה לא רגילה, אושפזתי בבית החולים תל השומר במשך כשבוע, חשש לתרשת נפוצה.
  ביצעתי את כל בדיקות הדם האפשריות, mri מוח, mri צווארי, וניקור מותני,
  אחרי שבוע אמרו לי שיצא ברוך השם שהכל תקין ואני יכול ללכת הביתה ושזה כנראה תוצאה מאיזשהו לחץ שאני עובר ושזה יעבור מעצמו.
  מלפני חודש קמתי בבוקר עם תחושות אחרות לגמרי, שריפה ודקירות כמעט בכל הגוף, כאבי תופת במפרקיי ידיים תחושה של נמלולים, כאבים בלי מוסברים כמעט בכל מקום בגוף במיוחד בעת מנוחה, הרגשה שהרגליים בוערות וכל הגוף כואב, הנני כמעט בטוח שזה לא כתוצאה מלחץ וחרדה, מה גם אחרי שהשתחררי מבית החולים החלטתי לשנות אורח חיים מתזונה עד להפסקת עישון, פילאטיס אירובי וכד'.
  שאלתי היא אחרת, יש לי תור אלייך לעוד כחודש וקצת במסגרת, פרטית, אני עצמאי ובגלל זה לא הולך להתאשפז בגלל ההחמרה במצב כי אין לי כל כך זמן.
  האם לדעתך יש צורך ללכת להתאשפז לעוד בדיקות או פשוט להמתין לתור ולתת לתחושות הלא נעימות להפריע לי לכל מהלך היום, זה גומר אותי.
  סליחה על החפירה.

  #26229
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום,
  עברת בירור מקיף כך שאין כל טעפ שתתאשפז שוב. תופעות כמו שאתה מתאר עם בירור תקין זה דבר ידוע. יתכן והסיבה רגישות כזו או אחרת של מערכת העצבים.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.