מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אירה
    משתתף

שלום רב, אני בת 32 אמא לשני ילדים. ברקע הפרעות חרדה קשות שהחמירו מאוד בתקופה האחרונה. לפני שבועיים התחלתי להרגיש פסיקולציות בכל הגוף בעיקר ברגליים עם כאבי רגליים שורפים לקראת שעות הערב. אתמול בשלבי הרדמות הרגשתי קפיצה בגוף ממנה התעוררתי ( זה משהו שקורה לי לפעמים כשאני בחרדות). שוב התחלתי להירדם וממש אחרי כמה שניות התעוררתי פעמיים רצוף מזה שנשכתי לעצמי את הלשון. פניתי לנוירולוג כי ישר קראתי על אפילפסיה ונכנסתי להתקף חרדה נוסף. בדיקה נוירולוגית תקינה לחלוטין. עקב פסיקולציות ביצעתי גם בדיקת emg עם מחט תקינה לחלוטין. לפי הנוירולוג מדובר בהפרעות חרדה קשות והכפיל לי את המינון של ויפאקס מ150 ל300 מג. והוסיף קלונקס. הוא אומר שבגלל שלא הייתה בריחת שתן ושם סימן של התקף אפילפסיה והייתי בהכרה מלאה ואני זוכרת הכל, כנראה שלא מדובר בהתקף אפילפתי אלא יותר בהפרעות שינה על רקע חרדות קשות ואין סיבה לדאגה. אבל בגלל החרדות שלי כבר הפכתי את כל האינטרנט ולא מצליחה להירגע. אשמח לדעתך, אני פשוט יוצאת מדעתי. תודה רבה, אירה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    חרדה גורמת לתסמינים נוירולוגים כולל קפיצות שרירים והפרעות תחושה. ברגע שההערכה הנוירולוגית תקינה, ונשללה מחלה נוירולוגית, אז הדבר ירד מהפרק ויש להתרכז בטיפול בתסמינים שמטרידים אותך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.