מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #19281
  טל
  משתתף

  לפני כחודשיים בהמלך טיול בחול התחלתי להרגיש כאב בעקב הרגל שעבר לאחר כמה ימים ואז הופיע מעין לחץ ביד שמאל (הרגשה של חוסר זרימת דם ) הכאב הופיע בעיקר בלילות ונמשך כמה ימים ועבר גם ליד ימין לאחר שכאב זה עבר התחלתי להרגיש שרגלי וידי נירדמות (שוב בעיקר בלילה )אך לפעמים גם בהמלך היום כאב זה נמשך עד היום. לפני שלושה ימים התחלתי להרגיש מעין לחץ בעין שמאל וגם נימול בצד שמאל וימין של הפנים. רופא המשפחה נתן לי לבצע מספר בדיקות דם אך לא הפנה אותי לבדיקות נוספת. אני ממש לחוצה ומניחה שיש גם לזה השפעה על הסימפטומים..האם יתכן שזה נוירופתיה? טרשת נפוצה??
  תודה מראש

  #19283
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  התיאור לא נשמע אופייני לנוירופתיה, בכל אופן תבצעי את הבירור שהפנה אותך רופא המשפחה, במידה וימשיכו הסימפטומים ויטרידו אותך תוכלי גם להתייעץ עם רופא נוירולוג.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

  #19286
  טל
  משתתף

  תודה על התשובה המהירה . בבדיקות דם שקיבלתי מרופא במשפחה יצאו תקינות מלב תת פעילות גבולית של בלוטת התריס 5.6 tsh לא ניתן טיפול כי הרופא אמר שהתוצאה גבולית , בבדיקה שביצעתי אצל רופא עיניים לא נמצא דבר ( עצב ראיה תקין ואין הידרדרות בראייה ) רופא המשפחה חושב שהתופעות נובעות מלחץ וטוען שאין צורך בבדיקה נוירולוגית בינתיים. הבעיה שמממש כאוב לי הראש, כאב נקודתי בחיבור בין הצוואר לראש שמקרין לעין , מעין כאב של שריר תפןס . בנוסף עדין מרגישה כאבים בכל הגוף במפרקים ובשרירים במיוחד בלילה ובזמן קימה משינה. גפיים שנרדמות בעיקר בלילה .אובדת עצות ( מצטערת אם יש שגיאות אני אחרי בדיקת ראייה )

  #19298
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית, בכל אופן בנוגע לטיפול את צריכה להתייעץ עם הרופא שלך או עם נוירולג שיבדוק ויתרשם.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.