מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום לך, אשמח אם תוכל לייעץ לי. מזה כחודש וחצי אני סובלת מלחצים בראש והיו לי גם קצת סחרחורות ובחילות. לאחר שעשיתי שלל בדיקות שיצאו בסדר, הפנו אותי לנוירולוג שאמר ששרירי העורף שלי תפוסים והביא לי לקחת כל יום במשך 10 ימים קלונקס 0.5 מ"ג. במשך הזמן הזה היה שיפור משמעותי בכאבים אך מדי פעם עדיין הרגשתי אותם. מאתמול כבר לא נטלתי את הכדור והיום היו לי כאבים חזקים ולחץ חזק מאוד בעורף. רופא המשפחה אמר לי היום להמשיך ליטול את הכדור עד לביקור הבא אצל הנוירולוג השבוע. השאלה שלי היא האם התרופה הזו ממכרת והאם אצטרך כעת כל הזמן ליטול אותה? האם כירופרקט יוכל לעזור לי כי ממש נראה לי שיש לי קנאק שרק צריך לשחרר ואז אולי תהיה הקלה. אודה לך על כל הארה/הערה בעניין כי אני ממש סובלת. תודה מראש,

אלמוני
    אורח

בינתיים ביומיים האחרונים חלה הרעה בתחושתי. כמעט ואין לי תאבון והתחלתי כל יום להקיא והיום גם היה לי רעד בכל הגוף. אני כבר ממש לחוצה ומתוסכלת מהמצב. מה עושים? קשה לי לתפקד בתפקידי כמורה. חייבת דחוף עצה בנושא.
    תודה בראש,

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לחצים בראש

שלום

קלונקס בשמוש לאורך זמן יכול למכר, אך אם לוקחים לתקופה מוגבלת ותחת השגחה במטרה להפסיק את הטיפול לאחר תקופה מסויימת זה בסדר. לגבי כירופרקטיקה זה יכול לעזור לשחרור מתח השרירים. אני מבין שהנוירולוג לא התרשם מבעיה משמעותית וזה טוב.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

ד"ר, תודה על תשובתך. הרופא היום נתן לי לנסות תרופה אחרת במקום הקלונס והיא אלטרולט. הוא אמר לי לקחת אותה פעם ביום במשך 30 ימים. השאלה שלי – האם זה לא הרבה זמן לקחת תרופה שכזו? האם זה ממכר? מה ההבדל בין שתי התרופות?
    בנוסף הוא שלח אותי גם לס.ט. מה ההבדל בין ס.ט למ.ר.י?
    לגבי הכירופרטיה , הוא חושב שאין צורך לעשות.
    אודה לך על כל תשובה והערה בנושא, מכיוון שהנושא מטריד אותי המון.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אפשר לקחת אלטרולוט לאורך זמן, אפילו מספר חודשים או שנים הוא לא ממכר. זו תרופה שונה לחלוטין מקלןנקס. בהחלט יכול לעזור. יתכן שכדאי לקחת את האלטרולוט לתקופה ארוכה יותר, כי עד שהוא מתחיל להשפיע לוקח 3-4 שבועות.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.