Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה ליריקה תופעות לוואי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #22028
    מלי מור
    משתתף

    שלום
    אבחנו אצלי נוירופתיה קיבלתי כדורי ליריקה פעמיים ביום וטרמדקס
    ככל שאני עולה במינון של הליריקה יש לי כאבים בכל הגוף כאבי כתפיים כאבים בברכיים וקושי בהליכה.אומנם כאבי השריפה והניצול של הנוירופתיה פסקו לחלוטין אך אני בקושי מצליחה לתפקד במהלך היום עם כאבי השרירים הללו בכל הגוף
    אני גם נוטלת נוירובטיק פעם ביום
    האם זה אמור להיות כך? איכות החיים שלי נפגעה שבעתיים
    תודה  

    #22039
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    יתכן שמדובר בתופעה של הליריקה, בפרט אם הדבר החל לאחר נטילת התרופה. ברוב המרים תופעות הלוואי של ליריקה פוחתות עם הזמן. כדאי שתתייעצי עם הרופא שלך בנוגע לאפשרות להפחית את מינון התרופה. לעיתים הורדה זמנית של המינון עוזרת, ואח"כ הגוף מתרגל ואפשר להעלות שוב, או להחשאר עם מינון נמוך אם עוזר.
    ברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.