מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #18770
    tali
    משתתף

    שלום רב,
    לאימי כאב נתורופתי מזה שנים. לאחרונה החלה בטיפול ליריקה אשר החמיר לה מאוד את הכאב הפיזי. עד היום מזה שנים היא סובלת מאוד ברמה היומיומית וליריקה נראתה כאפשרות (אולי) אחרונה לטיפול.
    1. האם החמרת הכאב הינה נורמטיבית לתחילת הטיפול? והאם ממולץ להמשיך? ועד כמה במידה ולא חולף הכאב?
    2. האם ישנה תרופה אחרת ממולצת?
    יש לציין כי אימי בת 50 בריאה (נוטלת תרופות ללחץ דם).
    תודה רבה.

    #18779
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    כאב נוירופתי

    שלום

    ליריקה לא אמורה להחמיר כאב נוירופתי, אך כמובן יתכנו תגובות אישיות לכל תרופה. שמעתי על תופעה דומה ממספר מועט של חולים שלקחו ליריקה, אבל עדיין קשה לקשר ישירות ללקיחת התרופה. לדעתי, אם זו התגובה לתרופה אצל אמך, הייתי מציע לנסות תרופה אחרת.

    בברכה

    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.