מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שוב אני כותב לך.הפגיעה בעצבים הןלכת ומתרחבת מיום ליום אני מחמיר ויכולת גופנית שלי פוחתת.לפני כשבוע אושפזתי במחלקה פנימית שם לא מצאו שום סיבה לתלונות שלי מבחינה פנימאית.החודש וחצי האחרונים היו נוראיים.אומנם לפני כשנתיים עשיתי MRI של הראש שם לא נמצא כלום אך בחודשיים האחרונים החלו התקפים כמו בטרשת נפוצה למרות שאין לי .לפני כשבועיים התעוררתי אצל משפחה עם כאב חזק בצד ימין בפנים וברקה ובלסת הייתה הכחלה של כפות ידיים ורגליים אך במיון לא מצאו כלום ולאחר מכן אושפזזתי ועדיין לא מצאו כלום.אני מתעורר עם כאב רגליים אדיר מהאגן ומטה עד כפות הרגליים.רגליי מעקצצות ונרדמות ויש כווצת בכל הגוף.יש כיווץ של הרקות כאב חזק בלסת תחתונה ובפנים תחושות שריפה בעור וחוסר יכולת להיחשף לחום.בחודש האחרון חוסר שיווי משקל טישטושי ראייה וחוסר סבילות לרעש.יכולת גופנית אפס לא עובד.מקרים של חוסר תיאום בידיים וברגליים אובדן זיכרון חוסר יכולת חשיבה ובילבול.מרגיש את הראש כמו בלון.היה לילה עם עיקצוצים בכל בית החזה והצוואר עם ליץ חזק בגרון לאחר מכן הופיע קושי בבליעה ונשימה עם כובד ונוקשות בכל האיברים.לא מצליח ללכת או להרם משהו בידיים.משהו פוגע לי בעצבים בגוף וזה נביה גרוע מיום ליום.לפעמים קושי בדיבור בגלל כובד בלסתות.אין לי איכות חיים קשה לי לעמוד על הרגליים לא נסוגל לעלות מדרגות ומרגיש כאילו תולשים לי את הקרקפת.יש לי חולשה אדירה בשכמות ובאגליים קושי בבליעה.יש לי כאבי תופת בפנים אינני מתפקד.לאחר ישיבה והנחה של רגליים על השולחן רגליים כמו נשותקות.היו כאבים סביב ארובת העין.אני בן 42 ולא מתפקד בבית לא מסוגל לרדת עם בנותיי.עש לי טיקים בעיניים פסיקולציות וזרמים כואבים.יש לי כובד ונוקשות בכל הגוף.אינני מתפקד לחלוטין .רגליי משתתקות בישיבה בשירותים.יש פגיעה בעצבים שמתרחבת עברתי לילות נוראיים.לפני יצי שנה מצאו לי נוירופתית סיבים דקים אמרתי תודה לאל זה לא נורא אך מאז מערכת העצבים רק בוגדת בי עוד ועוד היא גורמת לכווצת של השרירים לכיווץ כלי דם שגורם להכחלה של הגפיים.אינני מתפקד יותר סובל מעייפות נוראית ולאחרונה אובדן זיכרון לטווח קצר.כל מגע של בגד או חום גורם לי לעיקצוצים וחוסר נוחות.אני עולה במדרגות נאחז במעקה וגם הדופק עולה ללא בעייה לבבית בגלל השפעת העצבים על כלי הדם.עברתי אפיזודות נוראיות בחודש וחצי האחרונים כמו של פגיעה בשרירים.כשקרה לי בצד ימין בפנים ניסיתי לדבר והרגשתי כאב באותו צד.פתאום גם הemg לא תקין.אני לא יכול שנוגעים לי בגוף.היו לילות שכל השערות סמרו אך עכשיו הכאב בפנים לסתות ורקות הורג אותי עם עייפות קשה וכן התכווצויות בקרקפת.דר דבי אנו מכירים 6 שנים והמצב פשוט גרוע אינני מסוגל לעשות כלום.אין לי סכרת אך פגיעה בעצבים ממשיכה ולא יודעים מאיפה.מבקש באופן אישי שתאשפז אותי אצלכם לבירור.יש לי רעד ברגליים וידיים לעיתים עם אפיזודות של חוסר תיאום.אני קם עושה 2-3פעולות קטנות ונגמר לי הכוח לכל היום אינני מתפקד כלל ופגיעה בעצבים מתרחבת.יש חוסר סבילות לרעש וכאבים באוזניים.העצבים בגוף פשוט נפגעים.יש לי כווצת אדירה בכל הגוף.יש רטטים וזרמים חשמליים בשרירים.מבקש בכל לשון של בקשה את עזרתך באישפוז אצלכם.שוב אומר לכל אורך התקופה הייתה אך ורק דעיכה אני לא מסוגל לעשות דברים שעשיתי בעבר.תחושת השריפה בעור נוראית והעבודה שלי הןלכת לאיבוד והמשפחה מפורקת.יש חולשת שרירים קשה .אומר לך שזה מקרה נדיר ומבקש את עזרתך באישפוז כשתראה אותי תבין .אני בבית ולא מצליח ללכת טיפול בסטרואידים לא עזר.רגליים ואיברים אחרים מתקשים אם זה החזה והםנים זה קושי לנשום ולבלוע.יש שינויים בזרימת הדם בעור ואני פשוט נכה ומבקש את עזרתך.היה לי רעד בלסתות ובפנים .מערכת עצבים םשוט פגועה אין לי הנאה משום רגע או יום אינני מסוגל לטפל בבית או בילדים .הייתה הזעה קשה בכפות הרגליים שנעלמה כאילו היה ניוון בבלוטות הזיעה.ריח זיעה שלי חריף.אינני מתפקד לחלוטין חוזר ואומר שזה מקרה נדיר ומשווע לעזרתך.דרך אשפוז אצלכם.אני לא מאמין לאיזה מצב הגעתי במשך שנתיים טופלתי במקביל גם בפן פסיכיאטרי עד היום ללא כזרה .אנא ממך הרם את הכפפה ועזור לי.נפגעו לי תפקודי עיכול יש רק השמנה וחוסר יכולת פיזית.מאחל לך שבת שלום ומבקש שתעזור לי דרך אשפוז.תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    אין משהו שתוכל לבצע באישפוז ושעדין לא בצעת. לכן אינני רואה כל סיבה לאשפז אותך.
    ד"ר דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.