מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    נועם
    משתתף

ד"ר שלום רב אני נכנסתי להרבה פורומים ואף אחד לא עונה ומתייחס כמוך.מצבי הוא כזה לפני שלוש שנים בערך אחרי לידת בני השלישי התחלתי להרגיש קפיצות שריר מידי פעם מכיוון שנכנסתי לאינטרנט וראיתי שהרבה אנשים חרדים מזה בגלל מחלת ניוון קשה שאפילו קשה לי לבטא אותה נכנסתי גם כני לחרדות הקפיצות התגברו פתאום התעייפו לי השרירים מהר במיוחד יד ימין הדומיננטית הלכתי לנוירולוג שטען שזה מלחץ בלבד הלכתי אליו כמה פעמים ….הוא שלח אותי ל emg רק בשביל להרגיע אבל אני העדפתי שלא .בסופו של דבר לקחתי ציפרלקס להרגעה לתקופה של שנה במשך שנתיים השלמתי עם הקפיצות אך לאחרונה נכנסו לי שוב חרדות התחלתי להרגיש שיד ימין ורגל ימין רועדות מידי פעם אני מרגישה את השרירים ממש רוטטים כאילו רעידת אדמה שוב יש לי הרגשת חולשת הלכתי דוב לנוירולוג שטען שהכל שוב מלחץ ואין לי שום חולשה בינתיים כני חיה כך מפורום לפורום חושבת כל היום על המחלה קוראת כתבות וממש נכנסת לזה יש כתבות שרושמות שפסיקולציות יכולות לגרום ל Al's האם אחרי שלוש שנים מתפתחת אצלי המחלה? האם רעידות הם גם סימפטומים ????? מצטערת על האורך אבל כבר נמאס לי מהמחשבות הראש שלי מתפוצץץץץ אולי תרגיע אותי אולי לא

בבאי
    משתתף

יש לי את אותם תסמינים, וגם אני מרגיש לפעמים חולשה בגפיים מסוימות, אבל הגעתי למסקנה שזאת חרדה ויותר מדי קריאה בגוגל.

אני עדיין קצת חרד, אבל עם הזמן פחות.

אגב, פסיקולציות לא גורמות לניוון שרירים, הן פשוט סימפטום נלווה. ואם אחרי שנים שיש לך פסיקולציות אין לך הרגשת חולשה, נראה לי שזאת חרדה ותו לא. ככה לפחות אני הבנתי, אבל חכי לתשובה של רופא מוסמך.

נועם
    משתתף

כמה זמן יש לך את הקפיצות ?
    זה בכל הגוף ? זה ממש מטריד למרות שתקופה לא ייחסתי לזה חשיבות . זה ברמה יומיומית ?
    גם לאחותי קופצים השרירים כבר שנים אבל היא לא התייחסה לזה ולא נכנסה לגוגל .לכן לה יש פחות קפיצות.
    אבל הרעד שיש לי פתאום ביד וברגל זה גם מטריד?
    אני מרגישה לי שקשה להרים דברים אני כל היום בודקת את הכח לי עושה הורדות ידיים עם אחרים שיגעתי את כולם כולל את המשפחה .
    מחכה לתשובה של המומחה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

קפיצות שרירים

שלום

כפי שאמרתי בעבר לגולשים רבים, אחזור ואומר שקפיצות שרירים לכשעצמן הן דבר שכיח שאינו מעיד בהכרח על מחלה נוירולוגית. במחלות נוירולוגיות יש סימנים נוספים וברורים האופיינים למחלות אלה. לכן אם הרופא נוירולוג שבדק אותך לא מצא סימנים של מחלה נוירולוגית אין לך סיבה לדאגה. מדובר באמת התופעה שכיחה שלעיתים קרובות קשורה ללחץ.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי

נועם
    משתתף

כפי שאמרת רבים מאוד מוטרדים מזה . הבעיה אצלי שזה כבר המון זמן שלוש שנים ברמה יומיומית האם זה הזמן פה הוא גורם מנחם???? והאם הרעד לסירוגין ביד ימין קשור לסימפטומים אלו????

דר רון דבי
    מנהל בפורום

בוודאי, משך הזמן במקרים כאלה הוא גורם מנחם, כי אילו היה מדובר במחלה נוירולוגית משמעותית היו כבר מופיעים סימנים הרבה יותר רציניים. העובדה שקפיצות השרירים נמשכות שנים ללא הופעת סימנים אחרים כמו למשל חולשה היא דבר מעודד.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.