מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלינור
    משתתף

לפני כחצי שנה אמא שלי סבלה מורטיגו .. ואישפזו אותה בבית חולם לאחר שזה החמיר חששו שזה אירוע במוחח הקטן לאחר בדיקות מקיפות ואמ אר אי וסיטי של כל הגוף התוצאות יצאו טובות חוץ מאשר שמצאו שומן או ציסטה בריאה אשר היא פיחדה ללכת לבדוק את זה
    איך זה מתקשרלפורום הזה אז אנ י אתחיל לספר
    במהלך ה3 חודשים האחרונים אמא שלי לא פעילה חברתית (וזה אף על פי כן הייתה לפני מאוד פעילה חברתית ונוסעת לטיולים ומטיילת ) עכשיו היא יושבת בבית(היא עדיין עובדת ) מהעבודה לביתללא כל פעילות
    חלשה מאוד
    נופלת הרבה (מין תחושת רעד ברגלייים ועד נפילה שאן לה שליטה על כך) כאבים בידיים עד כדי כך שהיא אומרת שהיא לא מרגישה ולא יכולה להקליד במחשב או לעשות כל פעולה פשוטה כמו להחזיק עט הכתב שלה נהיה חרטומים עד כדי כך שלא מצליחה לפתוח קופסא של נס קפה ,אפטיות, אגואיסטיות, מעשנת הרבה
    בדקנו באין ספור רופאים וכו7לם אומרים שמבחינה בריאותית היא בסדר
    נירולוג אף אוזן גרון קרדיולוג בדיקות דם
    אני מאמינה שזה מחרדה כי עברנו אני והיא זוועות שאבא שלי נפטר הוא נפטר בבית (התפוצץ לו הוריד הראשי בצוואר 9וראינו אתץ כל המחזה לנגד עיננו וכן עברנו איתנו שנים קשות של המחלה(סרטן) עכשיו היא מסתובבת עםתחושה שיש לה מחלה בגוף
    זה דיכאון??
    יכול להיות סיפטומים כאלה של חוסר איכפתיות עצמי חוסר תיאבון רעד חולשה עד כדי נפילה

לקחנו את אמא שלי לאחר נפילות מרובות לבית החולים בדקו אותה שם . בדיקות דם א.ק.ג ובדיקת נירולוג ממצאים לא נמצאו
    אמא נשלי מתלוננת על כאבים בידיים(אין לה תחושה בהם בקושי שולטת בהן אומרת שאין לה תחושה וביד אחד לא מתפקדת ) מבחינת תחושה חיצונית כן יש אבל היד נראת מנוונת מבחינ ת כוח יש לה
    אבל היא הולכת מקבלת חולשה ברגליים ונופלת מאנחנו ממש מפחדים שיחררו אותנו מהבית חולים איך שבאנו לעלות למונית היא נפלה(ואיבדה את הכרתה ) חזרנו שוב למיון ושוב עשינו בדיקות CT לראש ולחזה והרופא אמר שיש בעיה במוחון הקטן פגיעה צרבלארית . ושבאישפוז שהייתה מצאו בלוטת ליפה מוגדלת בריאות ושלחו אותה לבדיקה אשר לא הלכה … יש קשר בין העיניין של הריאה לזה שהיא נופלת???
    חייבת עזרה דחוף כבבר אובדת עצות ומאוד דואגת לאמא

רינה
    מנהל בפורום

אלינור יקרה

ברשותך – אעביר את שאלתך לדר דבי. לפורום נוירולוגיה.

אני לא רופאה ואין לי את הכלים לענות לשאלותיך.

ברור שיש צורך בהמשך בירור, כולל גם בירור נפשי.
    חרדה יכולה לגרום להרבה תופעות ויש לטפל בחרדה.

שלחי לי מייל ל

מחכה לתגובתך

הרבה בריאות

רינה

אלינור
    משתתף

תודה רבה רינה אני מאוד מודה לך
    שלחתילך מייל

רינה
    מנהל בפורום

אלינור
    דברנו בטלפון – רפואה שלמה.