מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר דבי היקר שבוע טוב לך.אני במרפאת חרדה מטופל ובכדורי ויפקס ,שום שיפור אז לפני שאתה מזמן אותי לדיון קצת ממה שעובר עליי:תחושות צריבה ונימול בפנים בצדעיים ובצוואר שגורמות גם לכאב בראש בצדדים.כאשר אני מנסה להרים את הקול מרגיש עיקצוצים בפנים.יש צריבות בשרירים אחרים עם תחושת רטט מדי פעם ותחושה כמו מים זורמים באיברים מדי פעם.איברים שנרדמים ומתכווצים כולל בבטן וחוסר יכולת לבצע פעילות גופנית פשוטה עם כובד בשרירים.בערב עייפות קשה מאוד ועיניים שורפות,קושי לקום בבוקר ועייפות קשה מאוד.אני פשוט מאבד כל צלם אנוש.כאשר אני לובש בגד תחושה של עיקצוצים בעור ומדי פעם שערות שסומרות ללא כל סיבה,כמו כן גם הזעה מרובה ללא שום סיבה.איבדתי כל יכולת תפקוד וקשה ללכת על הרגליים,לאחר ארוחה תחושת נפיחות בבטן ואי נעימות בשרירי הבטן כמו שריפה.הייתי לפני חודש במרפאה נוירולוגית שם עשו לי eegוemg שהיו תקינים.בדיקות דם תקינות אך אני עדיין הולך ומידרדר ולא מוצא תשובה.אפילו כאשר מפעיל ידיים ורגליים מרגיש עיקצוצים ושריפה איך אמצא פיתרון כדי לחזור לעצמי?חייב ייעוץ נוסף כי התחושה שלי שמשהו במערכת העצבים נפגע לפני 8 חודשים.אני בפלפ0544550387.זועק לעזרה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    עד כה הבירור היה תקין, תמשיך בטיפול במרפאת חרדה זה יכול לעזור לאורך זמן
    בברכה
    ד"ר דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.