מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

דר דבי שלום.
    מחכה להזמנה להשתתף במחקר כפי שדברנו בזמנו.
    כל בקשותי מכללית מושלם להחזר ,ולמרות ההצהרה שלי שאינני מעוניינת ברופאים שהם מציעים לי, עלו בתוהו.
    האם יש משמעות מבחינת אבחון המחלה לכך שהפגיעה הנוירופטית כוללת גם איזורים נוספים מידיים ורגליים כמו עכוז ,פות וכו.
    האם יש תוספי מזון שמומלץ לקחת כאשר בדיקות הדם תקינות וקיימת נוירופםיה תחושתית ומוטורית.
    תודה

אלמוני
    אורח

עינת שלום
    תעבירי אליי את שמך המלא ות.ז. ואני אוציא את התיק שלך ואבדוק.
    סימפטומים של תחושת שריפה, או נימול מפושטים בחלקי גוף שונים אופיינים יותר במקרים של נוירופתיה של סיבי העצב הדקים.
    בד"כ זן נוירופתיה "קלה" יותר מבחינה רפואית, בכך שאינה גורמת לחולשת שרירים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

דר דבי שלום.
    אני מוסיפה לבקשתך:
    שמי המלא:עינת דויטש
    ת.ז 057213159
    בהתייחס לתשובתך שבעיית תחושה מפושטת משפיעה בעיקר על הסיבים הדקים ואינה פוגעת מוטורית הרי אין כל פגיעה מוטורית בבדיקת נוירולוג אך באופן וודאי מופיעה החלשות של הרגליים, רצון לשבת לאחר עמידה קצרה. קושי במאמצים גם של הרגליים וגם של הידיים(אפילו התעייפות הידיים בזמן חפיפת ראש או בזמן כתיבה). מכאן שלצערי נראה לי שאיני "נופלת" בתוך ההגדרה של הפרעות תחושה בלבד עקב פגיעה בסיבים דקים. האם כשיש חולשה זה תמיד אומר שהפגיעה אינה רק של סיבים דקים?
    בנוסף ירידת תחושה בבטן סביב הטבור, ירידה קלה מאד בשמיעה וירידה קלה מאד אך פרוגרסיבית בתפקודי ראות?????

אלמוני
    אורח

נוירופתיה
    עינת שלום
    חולשה היא תמיד עקב פגיעה בסיבים העבים. בנוגע להפרעות תחושה, חלק מהתחושות מועברות על ידי סיבים עבים וחלק על ידי דקים. בנוגע לכללית מושלם צריך ללחוץ עליהם. בכל אופן הבעיה איתם תפתר בשבועות הקרובים. בנוגע למחקר, נתאם יום שתגיעי לבדיקה.
    בברכה
    ד"ר דבי

אלמוני
    אורח

האם ידוע מה צריכה להיות דרגת הפגיעה בסיבים העבים על מנת שתבא לידי ביטוי בבדיקה הגופנית של הנוירולוג(לא בדיקותemg וכו).
    עינת

דר רון דבי
    מנהל בפורום

עינת שלום
    אני אהיה ביום ו' הקרוב בבי"ח, אם תוכלי לקפוץ, אז אוכל לקחת לך דם לצורך המחקר.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

אולי אפשר בחמישי?.השבוע באופן חריג אני עובדת בשישי.אם אפשרי בחמישי אנא שלח לי מהן השעות הנוחות להגעה?בכל מקרה אודיע לך לפני שאני מגיעה.

אלמוני
    אורח

האם אפשרי ביום חמישי,כי ביום שישי אני עובדת.
    בברכה
    עינת דויטש

אלמוני
    אורח

האם אפשרי ביום חמישי ביום שישי?
    בברכה עינת

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.