מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #16159
  אלמוני
  אורח

  שלום רב,
  אני בהריון ואני סובלת ממיגרנה חזקה עוד לפני ההריון ההתקפים היו באים לפחות פעם פעמיים בשבוע… נכון לעכשיו ההתקפים תופסים אותי חזק לפעמים יומיים ברציפות ולא עוזרים לי הכדודים לא אקמול ולא אופטלגין…אני ממש מרגישה רע אני צריכה להיסגר בשקט בחדר חשוך על מנת שזה יעבור וגם זה לא תמיד עוזר הראש שלי פשוט מתפוצץ..כאב מחריד… אני עובדת מול מחשב בארך 7 8 שעות ביום ומאמצת את העניים שלי לפעמים אני פשוט מתחילה לראות טישטוש לאחר עבודה ממושכת על המחשב ..אני לא יכולה העניים עושות לי לחץ וכאב ראש חזק.. האם אפשר לקבל שמירה?

  #16175
  אלמוני
  אורח

  הייתי אצל נירולוג
  אחרי התקף של 3 ימים ברצף אחרי תיפול באקמול ללא תמורה.. נירולוג לא נתן לי מענה לשאלתי והמליץ לי להתאשפז בבית חולים..כי אינו יודע האם יש כדור שאני יכולה לקחת ע"מ להקל על הכאב שלי… הוא טוען שמיגרנה אינה יכולה להזיק בהריון…לפי ידועה לי מיגרנה יכולה לגרום לרעלת הריון (חלילה…) אני רואה לפעמים טשטוש ברעיה וכמו כן לפעמים קתמים שחורים פתאומיים..
  אני לא יודעת מה לעשות ופשוט חסרת עונים האם להחליף נירולוג..? או שפשוט להמשיך לסבול כי אין לזה טיפול.?
  האם אפשר לקבל תשובתך…?

  מודה לך מראש.

  #16183
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  מיגרנה

  שלום

  בנוגע לטיפול מדוייק תצטרכי כמובן להתייעץ עם הנוירולוג שלך. מה שאוכל לומר זה רק באופן כללי. המיגרנה לכשעצמה לא אמורה לפגוע בהריון או בעובר. רעלת הריון יכולה להתבטא בכאבי ראש קשים עקב עליה בלחץ הדם, אך זה סיפור אחר. באופן מעשי את לא צריכה לחשוש שהמיגרנה תפגע בהריון. בנוגע לטיפול, הבעיה היא שחלק גדול מהתרופות נגד התקף מיגרנה חריף לא אושר בהריון. יש תרופות שאפשר לקחת בהריון, ואני בטוח שהנוירולוג שלך ייתן לך. כמו כן, יש דברים שאת יכולה לעשות כדי למנוע התקף מיגרנה, למשל להימנע מעבודה ממושכת מול המחשב, להקפיד על שינה סדירה וכו'. יש גם טיפולים לא תרופתיים, כגון: ביופידבק, דיקור וכו'.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.