מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום ד"ר יקר ,
    אני בת 19 אני סובלת מהתקפי מיגרנות כבר 11 שנים [מגיל 8] כשהייתי קטנה ההתקפים היו מלווים בהקאות והיו פעם בחודש ומרוב שפחדתי מלראות רופא אז לא ניגשתי לטיפול רפואי , אחר כך הכאב כבר החמיר ונהיה יותר מפעם בחודש ללא הקאות אבל מלווה בבחילות כאב כזה לוחץ ופועם לפעמים גם דוקר גם בזמן מחזור וגם לא הכאב הוא יומיומי פניתי לרופא נוירולוג בסמוך לביתי ,והרושם הוא לאחר בדיקת סיטי מוח פעמיים שמדובר במיגרנה חזקה וכרונית [מיגרנה קלאסית] נתן לי בתחילה רילרט שהיטיב עם הכאב ולאחר מכן חזר . המשיך עם אלטרולט שגרם לי לשלשולים [כי בנוסף למיגרנות אני גם סובלת מקוליטיס -דלקת מעי גס כרונית ומעי רגיז ודלקת תריסריון] אז הפסקתי את הטיפול בו ונתן לי גם טופמקס שגרם לי להזיות אז מייד הפסקתי הלכתי לרופאה אחרתשנתנה לי דפלפט שעזר לי לכאב אבל גרם לי לכאבי בטן ושלשולים ונדודי שינה ובעיות בתפקוד המחזור החודשי ,לכן הפסקתי אותו ואז היא נתנה לי דיפרקסאן שפחדתי לקחת כי היא אמרה שהוא גורם לכאבי בטן עזים אז נורא נרתעתי מזה . הלכתי לעוד רופאה שהמליצה לי סרוקסאט וקודאין להתקף חריף שכבר לא עוזר הסרוקסאט הוא מצוין למיגרנות שלי ,אבל שוב גרם לי לךשלשולים
    אגב,בשנה שעברה עברתי סידרה ארוכה של טיפולים משלימים : דיקור סיני שלא עזר לי בכלל ורק החמיר את הכאב ,הומאופתיה שלא מועילה בכלל ורפלקסולוגיה גם לא מועילה בכלל .
    הכאב הוא יומיומי הוא לוחץ ופועם בדרך כלל בצד אחד של הפנים תופס את אזור העין והגבה [בדרך כלל ימין ] אבל לפעמים גם שמאל
    אגב ,יש לי משקפיים אבל רופאת עיניים שללה אפשרות של כאבי ראש מגורם עיניים .
    הכאב מחמיר עם שעות הצהריים ואחרי הצהריים ואיך שאני מתעוררת הכאב חד מאוד .
    מה עוד אוכל לעשות על מנת להקל את הכאב ???
    אשמח לתגובתך ,ד"ר נכבד.
    יום טוב ושבוע טוב לך.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

מיגרנה

שלום

כפי שאני מבין את כבר ניסית טיפולים רבים. לדעתי, את צריכה למצוא כדור מונע שיתאים לך ואותו תקחי יום יום, ובזמן התקף תוכלי להשתמש באחד מהכדורים לטיפול בהתקף רחיף. בנוסף, את יכולה להיעזר גם בטיפולים לא תרופתיים, כגון: ביופידבק, דיקור וכו'. בכל אופן, אין נוסחת קסם, ולפעמים לוקח זמן וניסיונות למצוא את שילוב הכדורים שיתאים לך.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

שלום לך ד"ר נכבד,
    תודה על תגובתך ראשית ,
    שנית , איזה כדור יכול להתאים לי ,לדעתך כרופא? כדור שלא גורם לשלשולים ולא הזיות …

איך אנ אמורה לדעת ?

תהראש על תגובתך.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

מיגרנה

שלום

לפעמים קשה להשתלט על התקפי המיגרנה. יתכן שאת צריכה טיפול משולב תרופתי ולא-תרופתי. צריך אולימ לנסות תרופות אחרות למניעת המיגרנה בתקווה שתגיבי אליהן ולא תפתחי תופעות לוואי.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.