מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    נילס
    משתתף

יש לי מספר תופעות שאני רוצה לקבל כיוון מאחר ורופא המשפחה שלי לא בדיוק יודע מה לעשות בנושא.
    נתונים כלליים:
    בן 35
    ללא רקע של מחלות בריא בדרך כלל (לא בקרתי רופא ב – 15 שנה האחרונות).
    לחץ דם – 120-140/75-90.
    יש כולסטרול ושומנים בדם
    לא מטופל בתרופות.

בדיקות:
    א.ק.ג – תקין.
    צילום חזה – תקין.
    אקו לב – תקין.
    מאמץ – תקין
    CT מוח – תקין.
    בדיקות דם – תקינות למעט כולסטרול ושומנים.
    הערה לגבי בדיקות הדם (תאריך 8/04/2010)
    Glucose (B) 94 נע ב – 4 הבדיקות עד 101
    HbA1C 5.6 בבדיקה שבוצעה לפני 4 חודשים היה 5.5.
    CK – 121

להלן התופעות שיש לי:
    1.כאב ביד שמאל באצבעות ולעיתים בכל היד. בעת לחץ יש לי רעד באצבעות והכאב מתגבר.

2.יש לי חולשה ביד שמאל אני מרים אותה זמן מאוד קצר והיא מתחילה לכאוב לי (זמן קצר לדוגמה לאחר חצי מזמן הגילוח במכונה היא מתחילה לכאוב לי.)

3.ביד ימין יש גם כאב אך דרגתו נמוכה מהכאב ביד שמאל, אך אני מרגיש שהשריר שלי נתפס מהר. עובר זמן מאוד קצר לאחר שאני מחזיק את בני והשריר נתפס.

4.יש לי רעד בשרירים לעיתים רואים את הרעד ולעיתים לא, הרעד ממש מהיר. הרעד בעיקר מורגש בשריר האחורי של היד.

5.בזמן שאני מקליד כואבות לי האצבעות וגם שריר הכתף, אני לא מדבר על זמן רב של הקלדה אלא גם לאחר הקלדת הודעה זו החל לכאוב לי. אני רגיל להקליד עיוור ואף פעם לא הרגשתי זאת.

6.שרירי הרגליים שלי רועדים לאחר מאמץ קל ביותר (אני אדם בעל כושר מצוין כך שאני יודע מה ההבדל בין מאמץ קל לבין קשה, השרירים יכולים להתחיל לרעוד לאחר דקה של כיפוף בירכיים).

7.שרירי הרגליים שלי תפוסים אני בעיקר מרגיש את הארבע ראשי מעל הברך תפוס.

8.יש לי לעיתים צריבה בשרירי התאומים ובכפות הרגליים.

9.יש לי צריבה בקו שיער מצח. היה פעמיים בשלושה שבועות האחרונים שהמצח שלי נעשה ממש אדום (כמו מרים משקולות שמתאמץ רק שזה קרה מתי שישבתי במשרד ממוזג). לאחר הפעם השניה הופיע לי בליטה לא ברור בצד שמאל של המצח כאילו גידול שומני מתחת לעור.

ד"ר כל התופעות הללו קרו בחודש האחרון.
    אשמח לקבל כיוון –
    איזה בדיקות לעשות
    אילו מחלות יכולות לגרום תופעות אלו.

תודה מראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

קשה לייחס למכלול התלונות שלך אבחנה מסויימת. מאחר שחלק מהתלונות, כגון הצריבהוהרעד יכולות להיות נוירולגיות, ההיתי מציע שתבדק גם על ידי נוירולוג .

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.