מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי מה שלומך?אני ממשיך להידרדר ולהתעייף.שאלה חשובה ונוספת לי אלייך:אני הולך ונחלש,יש רעד בעמידה על הרגליים,יש רעד בידיים בזמן ביצוע פעולה,יש את הדבר הנורא מכל של לחץ בלתי נסבל בשרירי הצוואר והפנים שממשיך לשכמות ולצדעיים מעל האוזניים,יש התכווצויות שרירים עואבות במקומות אחה וגם בגפיים,יש חולשת זיכרון וחוסר יכולת להתרכז,כיווץ שריאי בית החזה וקושי לנשום,הרדמויות של איברים וחוסר יכולת להעביר את היום לעבוד או לתפקד.מתעורר מהשינה ולא מרגיש רגליים,יש קושי אמיתי לעמוד על הרגליים ולעשות פעילות מכל סוג שהיא,יש דקירות ורעד בשרירי הבטן ודקירות כואבות בכל השרירים.המצב מחמיר מיום ליום ואיתו היכולת הפיזית.קראתי על תסמונת תשישות כרונית שיכולה להיגרם מהיחלשות המיטוכונדריה וזה מה שאני מרגיש השריר שומני וחסר כוח ואנרגייה.האם זה אופצייה מה שכתבתי? אני פשוט סובל.הלחץ בשרירי הצוואר עם הרעידות הוא בלתי נסבל,על זיקפה אין מה לדבר בכלל והתחושה שפשוט קשה להחזיק את הגוף.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    לא נשמע כמו בעיה מיטוכונדריאלית או נוירולוגית. הסימפטומים שלך לא ספציפיים ומפושטים מדי, מה גם שבבדיקה הנוירולוגית ובבירור המקיף שעברת אין עדות לנזק עצבי או שרירי.
    כל טוב
    ד"ר דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.