מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #20264
    ענת
    משתתף

    הבת שלי בת שש וחצי קיבלה לראשונה ריטלין 10 מ"ג. לאחר שנטלה את הכדור היה לה דופק מהיר והיא הייתה במצב של מרץ. ערנות יתר. דיברה במהירות וללא הפסקה הלכה במהירותרבה עד כדי ריצה קילה, נידנדה רגליםם העבירה עיפרון מיד ליד. אם זאת היא הצליחה לעשות משימות בקלות ובזריזות – משימות שללא הכדור היה לוקח לה הרבה יותר זמן. אבל הילדה הייתה באי שקט נוראי.
    התייעצתי עם הרופא שטוען שנמשיך לתת לה את אותו מינון עוד כמה ימים כי יכול להיות שהיא תתרגל במידה ולא אז נעלה לה את המינון ל- 15 מ"ג.
    השאלה שלי היא האם התופעות הנ"ל נורמליות? האם יכול להיות שהיא באמת תתרגל לכדור והתופעות הנ"ל יעלמו?
    והאם זה נכון להעלות את המינון? מקריאה באינטרנט אני קוראת שמצב של ערנות יתר נובע ממינון גבוה מידי של ריטלין אז למה להעלות? אני מאד מבולבלת ואשמח לתשובות….

    תודה רבה!

    #20268
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    בקשר לטיפול עליך להתייעץ עם הרופא המטפל
    ההחלטה היא לגופו של עניין
    הרבה ילדים וגם מבוגרים מתרגלים לכדור והתופעות חולפות ואז אין בעיה
    במקרים שקיימות תופעות לוואי ממושכות, אז יש מקום לשקול החלפת הטיפול
    בכל אופן ההחלטה צריכה להיעשות בהתייעצות עם נוירולוג ילדים שמכיר את בתך
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.