מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי היקר חג שמח.אני כותב לך כדי לסכם מה שקורה לי מבחינה נוירולוגית וההידרדרות למרות שהבדיקות תקינות.נימולים וצריבה באיזורים שונים בגוף אפילו בפנים,רעד בגוף ובגפיים בא לידי ביטוי גם כאשר אני מנסה לכתוב בעט,דקירות כואבות בשרירים בייחוד באגן וברגליים אך גם בחזה,צחושת כבדות ונוקשות קשה בשרירים גם בשרירי פנים וצוואר,זיכרון חלש וחולשת שרירים,התכווצויות וקפיצות שרירים ,ניתן לראות דלדול של שרירי הגפיים אך גם בבית החזה,הידיים והרגליים נרדמות ואני מתקשה לעמוד או לבצע פעילות גןפנית,חוסר תיאום לעיתים בהליכה וטשטושי ראייה,כאבי השרירים הם פשוט קשים מנשוא ואני הולך ודועך.אני מבקש ממך שתקבל אותי השבוע אפילו בסוף התור באחד הימים שאתה עובד,אני רוצה שתראה את השינויים שחלו אצלי למרות בדיקות תקינות בעבר.יש לי אימפוטנציה ואני מתקשה גם לעבוד.אני מתחנן רגע לפני שאני מאבד את מקום העבודה והמשפחה אני רוצה לפגוש אותך.אני יכול לשבת ואז נרדם לי האגן עד הרגליים למטה.כל השרירים בגוף דלילים ומתעוותים בזמן מאמץ הכי קל אנא עזור לי.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום,
    מאחר שקבעת לאחרונה תור במרפאה ולא הופעת, וגם לא הודעת לפקידות שאתה לא מגיע, אנא אל תקבע יותר תור במרפאה.
    בנוגע למצבך, לא נמצאו סימנים של מחלה נוירולוגית כלשהי, כך שלא נראה שמדובר במחלה נוירולוגית. אתייעץ עם קולגות שלי בתחום הפסיכיאטריה אם יש טיפולים מסויימים עבורך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

שגיא
    משתתף

דר רון דבי יקר לא הגעתי ולא הודעתי בגלל אי הבנה.כמו כן במשך שבעה חודשים במקביל לבירור הרפואי אני קיבלתי טיפול במרפאת חרדה ומטופל אצל פסיכיאטר עד עצם היום הזה.שום שיפור אין לי 6כמו כן בני סובל מאותם תופעות בצוואר ובפנים והוא בן 16 רציתי שתראה אותו ביחד איתי.לא נפגשנו 7 חודשים אני מכבד ומעריך אותך.אתה ליווית אותי מתחילת הסיפור ואני רוצה רק שתראה את השינוי שחל אצלי ומה קורה לבן שלי אני מתנצל שוב שלא הגעתי.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    תתקשר למרפאה ותקבע תור, ונפגש.
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.