מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15231
  רינה
  מנהל בפורום

  אני מאובחנת עם נוירופתיה סנסורית למעלה מ – 3 שנים.
  לפי בקשתו של דר' דבי, התנדבתי לנהל את פורום התמיכה לחולי נוירופתיה. הפרום נועד במיוחד לכל אותם אנשים אשר יש להם שאלות לגבי התמודדות עם המחלה, ואשר אינן מיועדות דוקא לרופא, אלא לחברים אשר מתמודדים עם אותן שאלות, תהיות, כאבים ושאר תחושות לא נחות.
  המטרה היא פתיחת רב שיח ביננו, כדי ללמוד ולמצוא שיטות אשר יקלו עלינו את ההתמודדות.
  מחכה לשמוע מכם….

  #15233
  אלמוני
  אורח

  היי רינה, אני בת 29 וכבר שלושה חודשים יש לי small fiber nerophaty. לאחרונה הכאבים החזקים חזרו והייתי מעוננינת לשאול אותך האם עשית דיקור סיני והאם זה עזר לך?

  #15235
  רינה
  מנהל בפורום

  שלום יערית,
  אשמח לשמוע קצת יותר פרטים על הנוירופתיה שלך.איך היא התחילה? האם יודעים מה הגורם לנוירופתיה? איזה בדיקות עשית ועל סמך מה קבעו שמדובר בנוירופתיה של העצבים הדקים?
  לדעתי, במידה והגורם ידוע – יש לטפל קודם כל בגורם.
  לגבי דיקור סיני – אני אישית עשיתי דיקור סיני בשלב מוקדם מאד בנוירופתיה שלי ולא מצאתי שזה עזר. לדעתי, אפילו החמיר במידה מסויימת את הכאבים, כאשר המדקר שלי פרש זאת- כ"שיחרור רעלים". – ההסבר הזה לא שכנע אותי והפסקתי. מה שכן מאד עזר לי הוא מסאג' עדין ורפלקסולוגיה.
  נסי לבדוק את התנהגות הכאב שלך – מתי הוא מוחרף או מוחלש – האם מזג האויר משפיע? חום? קור? גשם? האם ימים מסויימים בחודש, או אולי עייפות, מתח ועוד גורמים אחרים. ידוע כי שינויים במזג האויר משפיעים על מיחושים שונים, בין היתר גם על כאבים נוירופתיים.

  #16417
  אלמוני
  אורח

  שירלי שלום
  ניסיתי למצוא תופעות דומות לשלי אך לא מצאתי.
  אני בת 74 מאובחנת כחולה בנרופטיה סוכרתית, על אףשרמת הסוכר שלי נמוכה מגיעה עד מקסימום 110 אנני סובלת מכאבים ברגליים, אלא מהרגשה של הליכה על טרמפולינה, חוסר יציבה, לאחרונה אני משתמשת במקל הליכה. הרגשת חוסר היציבות קשה יותר בערב. האם ידועה תופעה כזו אשמח לקבל
  תשובתך לאיי מאייל שלי

  יונה גרינברג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.