מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שבוע טוב.אתה מכיר את הסיפור דלי מיומו הראשון.אני הולך ומחמיר ועדיין טוען שזקוק לעזרתך בדחיפות למרות שיש לי ביופסיית עור בתאריך 19/11.אני קם בבוקר ולא מרגיש את הרגליים,יש עיקצוצים בכל הגוף וגם בבית החזה ומרגיש פיזית כיווץ של שרירי החזה.הכיווץ מתגבר בזמן מאמץ ומורגש גם בצוואר צדכיים לסתות ופנים הכאבים בלתי נסבלים.כפות רגליים קרות ומופיע אותן נקודות לבנות מתחת כפות הידיים וגם בכפות הרגליים כאילו משהו מכווץ את כלי הדם.הייתי 5 פעמים אצל רופא כלי דם הכל תקין.זה מראה על מעורבות אוטונומית אפילו לא מוצאים ורידים לקחת לי דם.יש חוסר תיאבון מוחלט.הרגליים שורפות ומתעווצצות וכן גם הידיים יש עירצוצים נימולים צריבה ופשוט בעירה באיברים.מיום ליןם היכולת הפיזית שלי פוחתת.עייפות קשה מאוד אימפוטנציה וחוסר יכולת פיזית.לקחתי חופש מהעבודה.הלכנו לפסיכיאטר רביעי בגלל הדיכאון שמתלווה לתקופה נתן ליתיום ודפלפט שלדעתי רק מחמיר את המצב כי זה לא הטריגר.אני סובל מנימולים מעל העיניים ורגליים נרדמות בתוך הנעלייםבזמן ישיבה.מנסה לעלות מדרגות ויש כיווץ חזה ושל הצוואר עם בילבול.אני מרים משהו יש רעד בידיים.בעמידה רעד ברגליים.כאשר מרים את הקול וצועק יש כאב בצדעיים חזק ונימול מעל העיניים וכיווץ בצוואר.כאשר רוצה לצחוק מתקשה כי גם שרירי הבטן מעקצצים ומכווצים.מיום ליום פחות ופחות אני יכול לתפקד.היה לי הכל וכרגע אני לאמתפקד וללא אבחנה!!!התחושה שמערכת העצבים ההיקפית פשוט לא מתפקדת כמו שצריך יכול להיות שטיפול בסטרואידים יעזור.ניסיתי מרפאת כאב ליריקה סימבלטה וגאבאפנטן שןם דבר לא עוזר.המשפחה מיואשת.יש עיקצוצים ונימולים שיורדים לאורך הגב.לא מסוגל להתרכז ,אימפוטנציה וזיכרון חלש.כאשר הולך על הרגליים הן בוערות מהישבן עד למטה פשוט ולעניין מסרים מוטעים ממערכת העצבים למוח.מרגיש את זנ בכל רגע ורגע.פתאום אין תיאבון כפות רגליים מחליפות צבע ושרירי גפיים מתקצרים.בזמן שיש מוזיקה חזק או שצועקים מרגיש שזה בתוך הגוף שלי כאילו אין הגנה.בפעם במיליון אני מבקש ממך יכול להיות שטיפול בסטרואידים יעזור.יורדים נימולים לאורך הכתפיים ואני פשוט לא חי פעיליות אלמנטריות ופשוטות לא מסוגל לעדות בישיבה נרדם גב ורגליים.כבר הכל שמעתי בעיות פסיכוסומטיות ,פיברו,תשישות כרונית ועוד אך דבר אחד אני פשוט מרגיש מערכת העצבים ההיקפית לא מתפקדת כראוי.אני לא יכול לקום בבוקר מהמיטה ויש קשיון ברגליים.שוב בשם אישתי וילדיי מבקש עזרה.אני יכול להראות לך פיזית שהשרירים בגפיים התקצרו.אני עובד בעבודה פיזית ולא יכול לעבוד.השבוע חוזרים לי גם על בדיקות סרולוגיה וana.אבקש את עזרתך בבקשה קח את המקרה שלי כפרוייקט.כבר הייתי מזמן אמור לחזור לעצמי אך גם הנימולים מעל העיניים וטישטושי הראייה ממשיכים.אנא מתחנן לעזרתך בבקשה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.