מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר רון דבי היקר שבת שלום.אני כותב לך שוב כי לצערי יש פה איזושהיא מחלה גנטית או מטבולית.לאחר בירור של 9 חודשים שכלל נוירולוגים פנימאים ועוד לא מצאו כלום אך אני עדיין הולך ומידרדר.אני סובל מהתכווצויות שרירים עם קושי לעמוד על הרגליים,יש התכווצויות ורעד גם בפנים עם נימול ועיקצוצים,חוסר נוחות בצוואר ולסתות.עיקצוצים בגוף במגע עם בגד,חוסר אונות מוחלט,תחושת זרמים,הירדמות ולעיתים צריבה בשרירים.דקירות בדרירי הבטן אחרי ארוחה ועייפות קשה.קושי לקום בבוקר עם תחושת כבדות או חוסר תחושה ברגליים.כאשר עושה םעילות עם הידיים הן רועדות וכאשר מתכופף כאבים בגב תחתון עם רעד ברגליים.הכאבים בצוואר ובלסתות פשוט בלתי נסבלים והיכולת הגופנית היא אפסית.סובל מבחילות והזעת יתר.אני מטופל במרפאת חרדה כי אין לי ספק שלתקופה כזאת מתלווים חרדה ודיכאון אך ההידרדרות הגופנית שלי בלתי מובנת.אני לא מסוגל לא לרוץ לא לעלות מדרגות ולא לרכב על אופניים ומתקשה לעמוד.הדקירות בשרירים בלתי נסבלות.מכיוון שאתה מכיר אותי מתחילת התקופה ארצה להיפגש איתך ולקבל את המלצתך רגע לפני שאני מאבד את מקום העבודה שלי.אבקש התייחסותך ועזרתך בכל לשון של בקשה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    אזמין אותך לדיון בבית חולים וולפסון. אהיה בבית חולים בשבוע הבא ואודיע לך מתי לבוא, כנראה שבוע אחר. תזכיר לי בתחילת שבוע הבא.
    בברכה
    ד׳ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.