מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אדריאן
    משתתף

שלום רב.

רציתי להודיע לך שבדיקת הקריוטיפ נמצאה תקינה בבי"ח בילינסון, אך רציתי לשאול האם ידוע לך על פרופ' הנמצא בתהליך מחקרי אודות מחלות ניוון שרירים גנטיות אשר אינם מוכרים בעולם וברפואה המודרנית.

אני שואל זאת מכיוון שבחיים הללו, איני מסוגל להתקדם ולהגשים את השאיפה היחידה שאליה נולדתי והיא קיום מערכות יחסי מין והקמת משפחה בעתיד.

זאת עקב דחייה חברתית חריפה מסיבות שהינם חברה שמסתכלת על מראה חיצוני, ודחייה מינית של הנשים נוכח המצב הנוכחי.

איני מסוגל עוד להמשיך, מרגיש כחייה וכרוח בעולם הזה, במיוחד כשאין תרופה או טיפול למחלה הלא ידועה ממנה הריני סובל, ואף כבר חושב לבצע סיאנס כי אם אני לא יכול לקיים את מעמדי כאדם וגבר בעולם זה אזי אני מעדיף למות או להיות כחיה.

אני מאוד אם בפניך מידע לגבי אדם העוסק ברפואה ומעוניין במחקר של מחלה גנטית של השריר אשר אינה מוכרת בעולם ומדובר על מקרה יחיד.

אני נואש ואשמח אם תוכל לעזור בדחיפות
    תודה אדריאן

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אדריאן שלום

הבעיה כיום שבירור גנטי כמו למשל ריצוף הגנום עולה הרבה כסף. בנוגע למחקר צריך למצוא מעבדה שמעוניינת לקחת על עצמה את הפרוייקט הזה , אנסה לעניין אנשים שאני מכיר בנושא.

כל טוב

ד"ר רון דבי

אדריאן
    משתתף

שלום ד"ר דבי

אני מאוד אשמח אם תוכל לעזור בנושא וזאת מכיוון שגנטיקה בבילינסון הרימו ידיים ואינם מסוגלים עוד להמשיך בבירור לאור העלות הכספית הרבה כפי שציינת שאותה אין לי אפשרות לממן.

פרופ' חנה מנדל מגנטיקה התעניינה בנושא באמצעות פרופ' ירניצקי מנהל נוירולוגיה בבית החולים רמבם אשר פנה אליה אישית בבקשת מחקר.

אשמח אם תוכל גם אתה לפנות ותוכל להודיע לי ברגע שתהיה לך תשובה.

אני מודה שוב על עזרתך ומקווה שהמחקר יתחיל כמה שיותר מהר מאחר שהמצב מחמיר.

תודה אדריאן.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.