מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שלמה שריר
    משתתף

שלום, שמי יוסי בריא בד"כ. בחמישה ימים האחרונים יש לי כאבים באזור החזה מתחת לצלעות בצד שמאל. הדבר החריג ביותר בכל הסיפור הזה וחשוב לי לקבל התייחסות אליו הוא שכאשר אני מלטף, אפילו הליטוף הרך ביותר, נקודה מסוימת בפלג הגוף השמאלי שלי מתחת לבית השחי, אני ישר מתקפל מכאבים בצלעות. כלומר, המקור לכאב הוא בנקודה רגישה מתחת לבית השחי. ביצעתי בדיקת דם ובדיקת שתן ויצא תקינה, חשבו שזה הרפס אבל גם זה נשלל ע"י בדית הדם. עשית רטנגן חזה וצלעות ויצא תקין. יש לי גוש שומן (שנבדק והוא תקין) ממש סמוך לנקודה שיוצרת את הכאב בצלעות והכירורג אמר שזה לא רלוונטי. האורתופד חושב שזה דלקת בעצב, לקחתי שבוע אטופן במינון גבוה (600) וזה לא שינה כלום. עכשיו קיבלתי זריקת קורטיזון וגם זה לא נראה שמשפיע.

מה עוד זה יכול להיות? ככל שהבדיקות תקינות יותר זה רק מלחיץ יותר.
    הגיוני בכלל שנגיעה הכי קלילה בעולם בנקודה אחת מתחת לבית השחי (אזור צלעות 6-7) יוצר כאב בבית החזה באזור אותן צלעות?

בבקשה התייחסותך, אני מיואש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נשמע כמו כאב מוקרן, לפעמים גירוי במקום מסויים יכול להיות מורגש במקום אחר, כמו למשל כאבים ממקור קרדיאלי שנחווים ככאבים בלסת או בזרוע. מה בדיוק הסיבה לכאב במקרה שלך, אין לי אפשרות לדעת.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

שלמה שריר
    משתתף

תודה רבה על התגובה,

האם יש בדיקות נוספות שהיית ממליץ לי לעשות?

אני כבר די מיואש וזה נורא מטריד הכאב.
    עצם העובדה של כל הבדיקות תקינות מלחיצה יותר מהכל.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לא תמיד מוצאים משהו בבדיקות. לפעמים מדובר ברגישות של הרקמות הרכות מה שלא ניתן לאתר בבדיקות. בכל אופן בנוגע לתוכנית הבדיקות עליך להתייעץ עם הרופאים המטפלים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.