מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום.הסיפור שלי הוא אחד הסיפורים הכאובים ביותר.לאורך כל התקופה יש אך ורק דעיכה ועוד דעיכה.יש פגיעה בעור-גרנולומה אנולרה.מצאו פגיעה בעצבים הקנים גם.לא אמורה להשתבד לי איכות החיים בצורה כל כך נוראית.לדעתי יש פגיעה גם ברקמת שריר.הרגליים דלי מיקצצות ומנמללות כאדר עובר למצב עמידה התחילה הזעה קשה מאוד בכפות הרגליים.יש רעד בשרירי ידיים חזה ופנים.יש אובדן זיכרון וכאבי פנים וחזה בלתי נסבלים עם לחץ בלסתות דרירי צוואר ופנים.היכולת שלי אפסית איבדתי את מקום העבודה.יש דריפה קשה בכל השרירים כולל בשפתיים חזה וגם איבר המין.הלחץ בלסתות הוא אדיר.אני לא יכול להרים את ביתי בת ה5 בידיים.יש לי הזעה מבית החזה ומבית השחי.כפות ידיים רגליים ואפילו דפתיים מחווירות ומכחילות.יש לחץ מעל האוזניים ובטוזניים באותו מסלול של לחץ בדרירי הצוואר.איבר המין גם נוא חיוור.כאשר שוכב דפיקות כואבות בדרירים לא מתפקד בבית.מתקשה בנשימה ומתעורר משינה כאשר דוכב עם חוסר נוחות בשרירים ודפיקות לב.כל הגוף שלי מכווץ לחלוטין גם שרירי בטן ודרירי דלפוחית השתן.לפעמים יוצא נוזל מהרקטום בתחתון.כפות רגליי מכחילות בשכיבה ללא בעייה בכלי דם.לא יכול ללכת .מנסה לעלות כמה מדרגות יד רעד בכל הגוף והתכווצויות בכל השרירים.יש לי זיעה רבה מהשרירים סחרחורות ,יש גם קפיצות שרירים בקרקפת והתכווצויות עם דקירות.אני פשוט מאבד את חיי.פשוט כל לא מוצאים מאיפה הבעייה.הגעתי למצב של כובד ונוקשות בשרירים ולא מסוגל בקושי ללכת.מה דמפריע יותר מכל הוא הלחץ האדיר בלסתות ובצוואר שמלווה בלחץ בשרירי הרקות מעל האוזניים.יש גם איבוד שיער.יש מקום דהייתי במיון ועם פלסטר הורידו לי שערות.יותר מחודשיים אין התחדשות שיער במקום זה.יש לי שריפה בכל השרירים יכול להרגיש טפילו בקצות האוזניים.בגלל זה אמרתתי שאני חושב שיש פגיעה גם בעצב גם בעור אך גם בשריר.כל שריריי גופי מכווצים ורועדים זה המצב באגליים גם בעמידה.העור שלי יבש וחסר צבע.לא יכול להרגיש מים קרים בשרירים ישר הם מתכווצים ולא יכול להיות בשמש שורף לי בעור.יכולת שרירית אפסית!!!בבדיקה נוירולוגית כוח גס תקין .אני פשוט נגמר מבחינה שרירית ולא יודע למה.עשו לי בירור מטבולי לפני שמונה חודשים כשהכל היה יותר טוב אך עכדיו המצב םשוט על שוקת שבורה אני פשוט גמור.לא מתפקד בבית סובל מהתכווצויות פנים וצוואר נוראיות.אנני זקוק לעזרתך וחוות דעתך יש פשוט פגיעה ברקמות הגוף.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    למעשה אחרי כל הבירור המקיף ביותר שעברת לא נמצאה עדות לפגיעה ברקמות הגוף. כמו כן, חלף זמן רב יחסית, ואם מדובר היה במחלה נוירולוגית הדבר כבר היה צף ועולה על פני השטח. אתה צריך לפנות אולי לרופא פנימאי בעל ניסיון שינסה לקחת את כל התלונות שלך ואולי יצוץ במוחו רעיון. בכל אופן, חשוב שתחזור לאורח חיים ותפקוד תקינים, גם אם אתה סובל. תוכל לפנות למרפאה להעצמה גופנית בבי"ח איכילוב, שם מטפלים באנשים עם בעיות כמו שלך, כשאין אבחנה רפואית ברורה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.