מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר רון דבי שלום.זה שגיא ולא דיברתי איתך תקופה מסויימת מתוך תקווה שהדברים יסתדרו אך לצערי יש פה מקרה שלטעמי הוא נדיר ואני באפיסת כוחות.הכיווץ החזק בשרירי הצדעיים ביחד עם טיקים ונימולים בפנים וברגליים .הידיים נרדמות לי במהלך השינה ובשבוע האחרון מין סחרחורות וחוסר שיווי משקל בזמן שאני קם ועובר לישיבה או אפילו מסתובב ומשנה תנוחה,זה פשוט מפחיד.בזמן ישיבה רגליים נרדמות וטיקים בשרירי הרגליים.כמו כן בישיבה בחלק העליון של הגוף לחץ מתגבר בצדעיים.נימולים באיזורים שונים בגוף,חוסר יכולת להתרכז וזיכרון חלש.איבדתי כל צלם אנוש ולדעתי מאז המקרה בעבודה לפני 7 חודשים.אני עומד לאבד את מקום העבודה ומחפש מזור דחוף.כל לחץ אפילו קטן בשריר היד גורם לה להירדם.כאבים חזקים בלסתות מבקש דחוף את עזרתך.לדעתי יש פה מקרה פשוט יוצא דופן.אין למי לפנות,אני גם נמצא במרפאת חרדה ואין שום שינוי.אני פשוטמרגיש שאני מאבד גם יכולת שיכלית בנוסף ההירדמות של הידיים והסחרחורות שהופיעו בזמן האחרון.אבקש ממך אחרי היכרות של למעלה משנה בשמי ובשם משפחתי תרים את הכפפה ותנסה לעשות לי בירור במשל יום יומיים אצלכם בבית חולים.תודה מראש ושבת שלום.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    ראה את תשובתי לשאלה האחרונה ששלחת
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.