מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #20235
  אליהו
  משתתף

  לד"ר רון דבי שלום!
  אני כבר מיואש, את כל סוגי הכדורים לקחתי, ואני עדיין סובל, עברתי לטיפול ברפואה טבעית וגם זה לא עוזר, הרופא נוירולוג שלי שילב שאקח גבפטין 600 בכל פעם עם כדור אלטרול 25 וגם זה לא עוזר לי,
  יש לציין שאני סוכרתי עם משאבת אינסולין, וגם עברתי שני ניתוחים בעמוד שדרה צווארי, הניתוחים שעברתי היו מאחר שאני סובל מכאבים וזרמים חזקים בידיים, אבל ביד שמאל במיוחד,לצערי הניתוחים לא צלחו, ואני עדיין סובל, הנויורולוג קבע שהנוריופתיה שיש לי נובעת מהסוכרת, ולא ממקום אחר, מאחר שעשיתי C.T ולא היו ממצאים שזה מהגב, שאלתי ובקשתי היא, האם ידוע לך על טיפול אחר, נוסף שיכול לעזור לי בשיכוך הכאבים? לקחתי גם ליריקה, ולא עזר לי.
  הרופאה שמטפלת בי בסוכרת אמרה לי שהמחלה הפיכה, בתנאי שאקפיד לבצע פעילות גופנית, האם זה נכון?
  אשמח תעזור לי ותענה על כל שאלותי, בצירוף הצעת ייעול.
  תודה מראש.
  אליהו.

  #20247
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  נוירופתיה סוכרתית

  שלום

  נראה שאתה סובל מכאב נוירופתי קשה סביר אכן להניח על רקע הסוכרת, מה שקרוי נוירופתיה סוכרתית. פעילות גופנית עוזרת, אך כמובן לא מעלימה או מרפאה את הנוירופתיה. הטיפול לכאבים הוא על ידי תרופות, לעיתים יש צורך בשילוב של מספר תרופות. אפשרות נוספת במידה והתרופות הרגילות לא עוזרות, זה קנביס רפואי. צריך אישור ממשרד הבריאות, אך יש לי חולים שזה עזר להם מאוד. במקרים קשים שלא מגיבים, ניתן לשקול החדרת קוצב לחוט השדרה, לצורך גירוי חוט השדרה. מבצעים זאת במרפאת כאב. בד"כ במקרים שהיו עמידים לכל טיפול אחר. כמו כן, שילוב של רפואה משלימה יכול לעזור לסימפטומים.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.