מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #21131
  שגיא
  משתתף

  אני רוצה להעלות על הכתב מקרה מיוחד ואשמח לשמוע תגובות.מזה שנה וחצי שעברתי את כל הבדיקות הניאורולוגיות,פנימיות ואנדוקרינולוגיות:יעשיתי mri של הראש,בדיקת eeg,emg,ביקרתי אצל שלושה נוירולוגים בכירים ,שלושה פנימאים בכירים,אנדוקרינולוג ,ראומטולוג ורופא כלי דם.עשיתי המון בדיקות נוספות כולל בדיקות למחלות אוטואימוניות בדיקות אנדוקריניות ובדיקות הדמייה שכללו סי.טי של כל הגוף.במהלך התקופה כמובן שמתחילים להגיד שהבעייה היא פסיכוסומטית.אני מטופל בכיוון הזה כמעט שנה ללא שום שינוי.אני חושב שפשוט יש לי נוירופתיה אדיופטית ואלה הדברים שאני חווה במשך שנה וחצי עם הידרדרות יום יומית:רגליים וידיים נרדמות,עקצוצים בכל הגוף כולל בפנים עם כאב בשרירי הפנים ובצוואר פשוט בלתי נסבל.אימפוטנציה,זיכרון שהולך ונחלש,כאשר שוכב במיוה קפיצות שרירים לא רצוניות של איברים,חולשה וכובד בשרירים,עייפות קשה מאוד עם הזעה בלילה ובשעות היום,ידיים ורגליים נרדמות,נימולים מעל העיניים וטישטושי ראייה,כאבים ודקירות בשרירים ובבפרקים,חוסר יכולת מאמץ,כל הזמן מופיעים נימולים באיזורים שונים בגוף,קושי לעלות מדרגות,לפעמים בעיות בליעה של האוכל וגם עצירות עם ירידה במשקל לאחרונה.אני פשוט מאבד צלם אנוש ללא שום אבחנה.אני בן 41 אב ל4 ילדים שמאבד לחלוטין את היכולת הפעזית שלו.אשמח לשמוע תגובות או הצעות.

  #21171
  אלין
  משתתף

  היי,
  אני מבינה שEMG 4 גפיים תקין, MRI ראש, צוואר וגב גבי ותחתון תקינים וגם כל שאר הבדיקות. לאור זאת והסימפטומים אכן יש סיכוי סביר שזו נוירופתיה של סיבים דקים – הרדמויות, דקירות, צריבות, שריפות מאוד אופייניות לה. לגבי קשיי בליעה ועצירויות זה עלול לנבוע מהאטת פריסטלטיקה ולאורך מערכת העיכול שעשויה לנבוע במקרה שלך או מפגיעה במערכת העצבים האוטונומית של מערכת העיכול או מתרופות נוגדות כאב מסוג אופיאטים ואולי אף מנוגדי דכאון. אימפוטנציה ייתכן ונובעת גם מפגיעה בעיצבוב אוטונומי וכמובן גם מהסטרס של סימפטומים לא פשוטים שלא מאובחנים. עייפות וחולשה עלולה להיות תוצאה של כאב ומצב נפשי, חסרים תזונתיים כגון B12- מה הרמה שלו שיצאה בבדיקות. ממליצה לפנות לד״ר דבי לשקול ביצוע ביופסית עור ו/או QSART לאיבחון קיום נוירופתיה של סיבים דקים ואם תאובחן תמשיך בבירור הסיבות. האם לפני שהחלו סימפטומים חלית בשהו, קיבלת תרופות מסויימות או חיסון?

  #21182
  שגיא
  משתתף

  כל הבדיקות תקינות.b12 תקין לחלוטין.כל הבדיקות תקינות.לפני 16 הייתה לי תרופה דומה אחרי מחלה ויראתית עם תפקודי כבד גבוהים.אחרי בירור ארוך יצאתי מזה .אך הפעם התקופה הרבה יותר קשה .אשמח לשוחח איתך בהקדם

  #21183
  שגיא
  משתתף

  רציתי להוסיף שאני סובל מאימפוטנציה אובדן זיכרון,כאבי שרירים נימולים עיקצוצים ודקירות בשרירים.יש כאב ראש פהים וצוואר גם עם טישטושי ראייה.

  #21193
  שגיא
  משתתף

  הייתי מאוד מעוניין לשוחח איתך בגלל שאנרת שמעורב אצלך הנושא האוטונומי.אני בפלפ 0544550387.זה חשוב לי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.