Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה נוירופתיה כתוצאה מטיפול בטקסול בסרטן השד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #21977
    דורית
    משתתף

    שלום דוקטור
    חליתי בסרטן שד לפני 4 שנים מסוג her 2 טופלתי גם בטקסול .לאחר 9 טיפולים מבין 12 שנקבעו מלכתחילה הופסק הטיפול עקב תלונותי על נימול הן בידיים והן ברגליים. היה ניסיון טיפול בליריקה שהפסקתי כעבור מספר חודשים כיוון שלא חשתי שיפור.
    מאז אני סובלת מכאבים , תחושות של צריבה שריפה דקירות וכאבים בעיקר בהליכה ונימול בכל שעות יום גם בכפות הידיים. האם יש טיפול שיקל על התסמינים ?
    תודה דורית

    #21988
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    נוירופתיה

    שלום

    טקסול החא אחת התרופות הכימותירפיות שגורמות לנוירופתיה בשכיחות גבוהה. הטיפולים הם בעיקרם תרופתיים ומטרתם להקל על הסימפטומים, בפרט על הכאבים והפרעת התחושה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.