Home פורומים נוירלוגיה פורום תמיכה לחולי נוירופתיה נוירופתיה של העצבים הדקים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

האם יש עוד מישהו שאובחן עם נוירופתיה של העצבים הדקים? האם ידועה הסיבה לנוירופתיה? מה אתם עושים להקלה על המיחושים?

אלמוני
    אורח

לישראל מיניאלי

אני רוצה לתאר בפניך התהליך שעברתי בטיפול בבעיה רפואית שהיתה לי .

לפני חמש שנים התחלתי לסבול מכאבים בכפות הרגלים שבהדרגה התפשטו עד אחרי הברכיים .
    כפות הרגלים שרפו כמו אש ותחושת נימול 24 שעות ביממה .
    הגעתי למצב שהסתובבתי לילות שלימים יחפה על רצפה קרה ושמתי רטיות קרח על כפות הרגלים.
    יכולתי להרדם רק בעזרת כדורי שינה חזקים והייתי מתעוררת עייפה בבוקר .
    ביום נאלצתי לקחת תרופות נגד כאבים שגרמו לי לחוסר ריכוז וטשטוש .
    תחושות אלה חיבלו ביכולתי לעבוד , כי עבודתי דורשת ריכוז גבוה .

לפני חמש שנים חשבתי שזה זמני ויעבור אבל הגעתי למצב שהכאבים הכריעו אותי והלכתי לרופא המשפחה .
    הוא עשה לי בדיקות מקיפות והודיע לי שאני בריאה .
    יופי , אבל כאבי ללא נשוא , מה לעשות?
    הרופא שלח אותי למומחים , אורטופדים , נורולוגים , בדיקות במעבדות ובבית חולים , חלקם מטעם קופת החולים וחלקם מימנתי מכיסי .

האבחנה הסופית היתה , שיש לי מחלה שאינה ניתנת לריפוי בעצבים הקטנים של הרגליים .
    אין פיתרון , אלא לטפל בכאב באמצעות תרופות קשות וכדורים לשינה .

כאשר המצב הגיע לכדי כך שלא יכולתי ללכת יותר ממספר צעדים , שקלתי לפנות לביטוח הלאומי ולבקש שיקבעו לי נכות רגלים כדי שאוכל לחנות בקרבת משרדי או ליד כל יעד אחר ולא אצטרך ללכת הליכה ממושכת .

במצב זה , הצעת לי לנסות הטיפול אצלך בשיטותיך .

אני רוצה להבהיר כי עד שניסיתי הטיפול על בשרי , הייתי משוכנעת כי חלק גדול מהריפוי בשיטה הסינית מבוסס על כך שהחולה מאמין שיבריא , ואז הציפיה מגשימה את עצמה , ומה לעשות? אני לא האמנתי…………….
    עד כה האמנתי רק במה שאפשר למדוד , לשקול , להריח לראות , וברפואה הקונבנציונלית .

התחלתי את הטיפול מחוסר ברירה ואודה כיום , גם בחוסר אמונה , אבל הגעתי לטיפולים ועשיתי הכל לפי הוראותיך .

קיבלתי שני טיפולים בשבוע בדיקור , ובאופן רציף כמוסות צמחים שהכנת עבורי ותה סנצ'ה .

במהלך שלושה חודשי טיפול הכאבים פחתו בהדרגה , היו ימים שלא כאב לי כלל , והיו ימים שהכאב חזר , ובימים שהכאב נעלם חזרתי להיות בן אדם .

והנה הגיעו חגי תשרי ולא יכולנו לבצע הטיפולים כסדרם .
    הייתי מבוהלת שמא הכאבים יחזרו בלי הטיפול, וראה זה פלא , הכאבים נעלמו לחלוטין , כבר מספר שבועות שאיני נזקקת לכדורים וישנה טוב בלילה .

הגעתי למצב שיכולתי להרשם למועדון כושר ואני עושה התעמלות , הולכת באופן נמרץ על ההליכון של המכון , רזיתי 8 ק"ג ואני אדם חדש ומאושר .

המון תודה לך מקרב לב

יהודית

אלמוני
    אורח

יהודית שלום

מה מצבך היום?
    איך ניתן לפנות למטפל הנ"ל?

תודה

רינה
    מנהל בפורום

שירה שלום

גם לי יש ככל הנראה נוירופתיה של העצבים הדקים מסיבה לא ידועה. אובחן בביופסיה של העור.

מחכה יחד אתך לקרוא על תגובות של צופים נוספים.

הרבה בריאות

רינה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.