מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מירי
    משתתף

שלום, אני בת 38 שנה אחרי לידה שניה. כשלושה חודשים אחרי הלידה השניה תקפה המערכת החיסונית את בלוטת התריס שלי TSH 119 . מאז אני מטופלת באלטרוקסין והבלוטה מאוזנת. לפני כחודשיים התחלתי להרגיש תחושת נימול בכפות הרגליים, חולשה בשוקיים, תחושת שריפה בכתפיים ובגב וכן חולשה בידיים. לאחר שאני מסירה נעליים אני מרגישה כאבים בכפות הרגליים כאילו צעדתי שעות. בימים האחרונים נדמה לי שאצבעות כפות הרגליים השתנו מעט.
    הייתי אצל נוירולוג ששלחת אותי לבדיקות דם ולבדיקת EMG שתשובתה היתה שלילית. לגבי בדיקות הדם בי 12 מגנזיום, קלציום וסודיום תקינים. בדיקות האימונולוגיה תקינות יש חוסר בברזל וכבר חודש אני נוטלת ברזל. קרישת הדם קרדיוליפים היתה 22.6. בנוסף, שלח אותי רופא המשפחה לבדיקות של מחלות פרקים – טרם הגיעו תשובות. שאלתי היא האם אני סובלת ממחלת נוירופתיה? סוג של דלקת פרקים? איזה בדיקות נוספות עלי לעשות? אני ממש בלחץ.
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נוירופתיה

שלום

תחושת נימול היא תמיד על רקע עצבי. מה הסיבה לבעיה העצבית זו כבר שאלה אחרת. כמובן שהסיבות רבות, וגם המקומות המעורבים במערכת העצבים יכולים להיות שונים, לכן חשובה ביותר התרשמות הנוירולוג שבדק אותך. נוירופתיה זו כמובן אפשרות. בנוגע לבדיקות, על זה צריכים להחליט הרופאים שבדקו אותך.

כל טוב,

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.