מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אריה
    משתתף

שלום,
    מזה שנים רבות אני סובל מבעיות תחושתיות, שהחלו עם כאבים באצבעות כפות הרגליים, והתפתחו לשריפה, כאבים וזרמים. נבדקתי על ידי רופאים שונים אך ללא אבחנה ברורה.
    לפני כחמש שנים אובחנתי כסובל מניורפתיה סוכרתית (כנראה), למרות שכאשר הכאבים החלו רמת הסוכר הייתה תקינה, והתחלתי לקחת ליריקה 150 מ"ג תחילה וכעת 300 מ"ג. המצב השתפר בעקבות הליריקה אך התחושות נמשכו.
    לפני חודשיים עברתי צינתור ברגל ימין עקב חסימה שגרמה לכאבים שהלכו והתגברו במשך השנתיים האחרונות (האבחון היה מאוחר). מאז הצינתור נעלמו אמנם הכאבים אך התחושות בכף רגל ימין התגברו מאד עד למצב בלתי נסבל.
    אני מנסה להגיע למרפאת כאב או רופא מומחה בתחום, אך כידוע התורים ארוכים. האם יש משהו שיכול להקל בנתיים על הכאבים.
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נוירופתיה

שלום

ישנן תרופות נגד כאב נוירופתי חוץ מליריקה. במידה והמינון הנוכחי של הליריקה לא עוזר אפשר להעלות עוד את המינון או לעבור לתרופה אחרת. לצורך זה אתה יכול בשלב ראשון לפנות לרופא המשפחה שיוכל לעזור לך, אתה לא חייב לחכות למרפאת כאב.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אריה
    משתתף

תודה רבה על התגובה המהירה.
    בוודאי שביקרתי אצל רופא המשפחה והוא הפנה אותי למרפאת כאב ובמקביל לניורולוג. לצערי לא מצאתי ניורולוגים רבים מומחים ומומלצים לניורופתיה של מערכת העצבים ההקפית והתורים ארוכים. התור הקרוב אליך הוא לאמצע אפריל…
    תודה שוב,
    אריה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תוכל להתקשר למרפאה ולומר שבקשתי להקדים לך את התור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.