מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

היי פעם ראשונה כאן! מקוה שתוכלו לעזור,
    אני חולה בטרשת נפוצה (כאילו זה כבר לא מספיק)
    ולהפתעתי התגלה גם בעיה במערכת העצבית ההקפית או בשמה נוירופתיה עדיין ממתינה לנורולוגית שתחזור מהחופש ואולי תוכל להסביר לי מה זה לעזאזל…. יש לי הרדמוית בכפות הידיים ובבדיקת EMG אבחנו את "המחלה"
    אולי מישהו יכול לייעץ מה לעשות? לאן לגת? איך לטפל….
    תודה.

רינה
    מנהל בפורום

הי גלית,

עצוב שאלה הנסיבות שבגללן הגעת אלינו. כפי שבודאי שמת לב – פורום התמיכה הוא די רדום. אנשים לא משתפים ולא משתתפים. אני מוצאת את עצמי המגיבה היחידה על השאלות. ובתחום הזה – הרי אין ממש תשובות.
    לגבי נוירופתיה – או האם יש דרך להבחין בין נוירופתיה ובין טרשת – זו ממש שאלה כבדה ואותה רצוי להעביר לנוירולוג שמומחה בנוירופתיות פריפריות.
    בטח קראת ולמדת שלנוירופתיה יכולות להיות סיבות רבות אשר מביאות להתפרצות המחלה. האם עשו לך בדיקות דם מקיפות לבדיקת ויטמינים? B12 הוא החשוד העיקרי. מה מצב הסוכר שלך? האם עשית בדיקה לגילוי סכרת? האם נבדק חשד למחלות אוטואימוניות שונות? מי פענח את בדיקת ה EMG? האם עשית בדיקה חוזרת? לפעמים נימולים והרדמויות יכולים להיות תוצאה של הטרשת, לא?
    יש הרבה שאלות ורק לרופא שמכיר אותך יהיו התשובות. ואולי לא כולן.
    בכל אופן – את מוזמנת לשתף אותנו.
    חזקי ואמצי

רינה
    מנהל בפורום

גלית יקרה,

שוב אני.
    בקריאה חוזרת של השאלה שלך – עלתה בי השאלה האם לא מדובר בתסמונת התעלה הקרפלית, CTS?
    לדעתי – כדאי לעשות שוב את הבדיקה למוליכות עצבית, במקום אחר, ולו רק כדי לקבל חוות דעת נוספת.

מקוה שקצת עזרתי

רינה

גלית
    משתתף

תודה, עזרת מאוד ושפכת קצת אור על הדברים יש לי תשובות לשאלות שלך אבל בטוח שקודם אני אעבור דרך איזשהו נוירולוג שמטפל בנושא זה ספציפי( אם תוכלי להמליץ) ואעשה את בדיקות הדם הרצויות ולשאת הקשא לטרשת היא שכרג לא נראה שיש קשר ואת בדיקת הEMG עשיתי פעמיים
    טוב תודה בנתיים…..

רינה
    מנהל בפורום

אני ממליצה על דר' דבי כמומחה לנוירופתיות, בנוסף להיותו נוירולוג בכיר.
    באזור ירושלים – פרופ' ארגוב.
    בהצלחה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.