מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15987
  מיכל
  משתתף

  שלום שוב דוקטור רון דבי ותודה רבה על ההתייחסות והתשובה המהירה שסיפקת לי לגבי ביטוח הלאומי.הבנתי לפי תשובתך שהביטוח לאומי קובע כמה נכות מגיעה לי ואם בכלל מגיע לי קצבה.
  השאלה שלי היא לפי מה הם קובעים האם חוות דעת מפרופסור שדה מספיקה או שעליי לעבור שוב סדרה של בדיקות ולבדוק אם יש החמרה במצב.
  אני עובדת בתור סייעת שיניים בחצי משרה כי קשה לי לעבוד הרבה שעות כי רוב העבודה שלי היא בעמידה,גם ישיבה ממושכת קשה לי.אז מה עליי לבקש מהביטוח לאומי קצבה או השלמת הכנסה?
  אמרת לי לפנות שוב לפרופסור שדה לגבי כאבים אבל הפרופסור ייעץ לי לא לקחת אם אני עומדת בכאבים בגלל תופעות הלוואי של הכדורים וזה מה שאני עושה פשוט חיה עם זה.
  אני גם עדיין לא הבנתי איזה סוג של נוירופתיה יש לי כי הפרופסור לא מצא את הסיבה והשאלה שלי אם לא יודעים מה הסיבה של הנוירופתיה האם אפשר
  להתרפות ממנה לגמרי?
  מצטערת מראש על המכתב הארוך ומחכה בקוצר רוח לתשובתך.
  שיהיה לך המשך יום נעים

  #15995
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  נוירופתיה

  שלום

  לא תמיד יודעים מה הסיבה של נוירופתיה . במקרים שהסיבה לא ידועה, לא תמיד יש ריפוי, מאחר שפעמים רבות הסיבה היא גנטית, ואין לך ריפוי, או סיבה אחרת שלא מוצאים. במקרים כאלה הטיפול הוא סימפטומטי. בנוגע לביטוח לאומי, נראה לי שמכתב מרופא שמסכם את מצך יספק. אם ביטוח לאומיירצה עוד בדיקות אחרות הם יגידו לך.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.