מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מיכל
    משתתף

שלום שוב דוקטור רון דבי ותודה רבה על ההתייחסות והתשובה המהירה שסיפקת לי לגבי ביטוח הלאומי.הבנתי לפי תשובתך שהביטוח לאומי קובע כמה נכות מגיעה לי ואם בכלל מגיע לי קצבה.
    השאלה שלי היא לפי מה הם קובעים האם חוות דעת מפרופסור שדה מספיקה או שעליי לעבור שוב סדרה של בדיקות ולבדוק אם יש החמרה במצב.
    אני עובדת בתור סייעת שיניים בחצי משרה כי קשה לי לעבוד הרבה שעות כי רוב העבודה שלי היא בעמידה,גם ישיבה ממושכת קשה לי.אז מה עליי לבקש מהביטוח לאומי קצבה או השלמת הכנסה?
    אמרת לי לפנות שוב לפרופסור שדה לגבי כאבים אבל הפרופסור ייעץ לי לא לקחת אם אני עומדת בכאבים בגלל תופעות הלוואי של הכדורים וזה מה שאני עושה פשוט חיה עם זה.
    אני גם עדיין לא הבנתי איזה סוג של נוירופתיה יש לי כי הפרופסור לא מצא את הסיבה והשאלה שלי אם לא יודעים מה הסיבה של הנוירופתיה האם אפשר
    להתרפות ממנה לגמרי?
    מצטערת מראש על המכתב הארוך ומחכה בקוצר רוח לתשובתך.
    שיהיה לך המשך יום נעים

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נוירופתיה

שלום

לא תמיד יודעים מה הסיבה של נוירופתיה . במקרים שהסיבה לא ידועה, לא תמיד יש ריפוי, מאחר שפעמים רבות הסיבה היא גנטית, ואין לך ריפוי, או סיבה אחרת שלא מוצאים. במקרים כאלה הטיפול הוא סימפטומטי. בנוגע לביטוח לאומי, נראה לי שמכתב מרופא שמסכם את מצך יספק. אם ביטוח לאומיירצה עוד בדיקות אחרות הם יגידו לך.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.