מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום רב אני בת 29 כבר 8 חודשים אני סובלת מכאבים בעמוד השדרה וכאבים עזים בלסת ,מתקשה מאוד לדבר,ללעוס, ובפתיחת הפה כעת עוברת טיפולי פיוזטרפיה,ביצעתי ct לסת הודגמו שינויים ניוונים קלים ואוספטים בראש המנידובולה ,עכשיו כבר יש לי כאבים בשאר חלקי הפנים שגורמים לי לכאבי ראש בנוסף גם ביצעתי mri עמ"ש צווארי ונמצא כתקין ,בוצע גם emg רק ברגליים ונמצא מיופתיה באצבעות קלה, אני סובלת מנימול בכל חלקי הגוף גם בשעת הליכה .
    ביום ראשון הקרוב אני מבצעת בדיקת cpk ובדיקות דם נוספות,יש לי כאבים בשוקיים בעצם בחזה חולשה בידיים,אני ממש סובלת מה עליי לעשות
    ולמי עליי לפנות? האם יכול להיות שאני סובלת מניוון שרירים שmri עמ"ש צווארי תקין ?
    ככל שהזמן עובר הכאבים מתפשטים ואין לי מנוס.
    אשמח לתשובה והכוונה בנושא ,תודה מראש.

אלמוני
    אורח

שכחתי גם לציין שביצעתי מיפוי עצמות בנוסף לבירור ונמצא קליטה מוגברת באזור הליגמנט של ראש הפיבולה שינוי מאמץ.
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

ניוון שרירים

שלום

אין כל קשר בין MRI צווארי ובין ניוון שרירים. ניוון שרירים היא מחלה של השרירים, כאשר האבחנה נעשית על ידי בדיקה נוירולוגית, בדיקת EMG ובמקרה הצורך ביופסית שריר ובדיקות נוספות. MRI צווארי אינו קשור לכך. עליך לפנות לנוירולוג המומחה לתחום זה, אשר יבדוק אותך, יעבור על הבדיקות שעברת, ויגיד לך מה דעתו. האם מדובר ב- ניוון שרירים
    או בבעיה בחוט השדרה או אם בכלל יש בעיה נוירולוגית.
    בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.