מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    חלי פז
    משתתף

דר רון דבי היקר,
    התכתבנו בעבר ואף נפגשנו לפני כחודשיים.
    הייתה לי איש בשורה, שאמר לי להמתין בסבלנות שכל התופעות שעוברות עלי יחלפו.
    שינסתי מותניים, העלתי להמלצתך את מינון הגבאפנטין ל2100 מג ביום, והחלטתי שאין לי כלום והכל יעבור.
    בהתחלה היה לי קצת קשה עם המינון של הכדור עד שהתרגלתי והתחלתי שיגרה שהייתה לי טובה. ואז אמרתי שהכל כנראה בראש ושאין לי שום דבר וניסיתי להוריד בהדרגה את הכדורים של הצהריים. לא עברו יותר מיומיים עד שהגעתי באפיסת כוחות לסוף היום עם כאבי שרירים ברגליים ואז שנשכבתי לנוח היו מתחילים מתיחות העור ברגליים עם עקיצות שלו נותנות מנוח. אז החזרנו את כדורי הצהריים.
    חשוב לי לציין שאני כבר לא מתרגשת מכל התופעות האלה ולא מגיעה למיון כל שני וחמישי. אני פשוט כועסת שאיכות החיים שלי ושל משפחתי נפגעות!!
    טוב אז גם עם חזרה שלי של לקיחת כדור הצהריים, עדיין מרגישה בעיקר כאבי שרירים ברגליים לא במנוחה, לאורך היום ואף על הבוקר שאני מתעוררת, בלי קשר למאמץ. עקצוצים מעצבנים ברגליים שלא נותנים לי מנוחה ושרפות בכפות הרגליים והידיים בעיקר. שוב לומדים לחיות עם זה, אבל ממש לא נראה לי הגיוני שאין אפשרות לעזור לי.
    אני רוצה לספר לך על ימי השרב שלי עם הילדים. אוספת אותם מהגנים מגיעה לחניה של הבית יש הליכה מאוד קצרה עד הבניין בו אנו גרים. אני פשוט נשרפת!! אני רצה קדימה במהירות עם כל הדברים עלי ו2 ילדים שאני צריכה לדאוג להם. ואני רק רוצה להגיע לקרירות של הבניין.
    אז מה עושים? רק מהמחשבה שהילדים שלי נפגעים מזה מעוררת אותי שוב למצא פתרון בנושא.
    בנוסף לכל הנושאים הנל מצטרף לאחרונה יובש נוראי בפה שגורם לי להגיע למצבים שבקושי נושמת. בליטה/גוש בתוך הפה שנמצא במקרה בלסת העליונה בצד שמאל שקרובה ללכי. לאחר ביקור אצל רופא השניים הופנתי לאף אוזן גרון והיא שלחה אותי לct של מערות הפנים.
    יש לך הצעות בשבילי עד שאגיע אליך שוב ב16.6?
    נבדק שוב האנטי ro ועדיין נמצא חיובי.
    בבקשה לא שוב להעלות את המינון של הכדורים, אני כל הזמן חושבת אך להוריד אותם.

וכמובן שוב אלפי תודות על הכל.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לגבי האנטי- RO, והיובש בפה את צריכה להתייעץ עם ראומטולוג בעניין על מנת לשלול בעיה אימונית. לגבי השריפה בכפות הרגליים והפרעת התחושה, צריך יהיה לנסות כדור שיתאים לך. את יכולה כמובן גם לנסות טיפול משלים, כמו דיקור וכו'. במידה ולא ימצא דבר בבירור, והמסקנה תהיה שזו תכונה של העצבים שלך, אז הטיפול הוא בד"כ תרופתי. תוכלי להתקשר למרפאה ולבקש להקדים את התור,
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.