מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26531
  Dikla
  משתתף

  שלום, לפני כחודשיים קמתי בלילה והרגשתי תחושת נימול בכף רגל ימין ובכף יד ימין. מאז תחושת הנימול ברגל לא חלפה ונמצאת תמיד ולאחרונה אף מתפשטת קצת לכיוון הברך ולעיתיםאף מעליו אך עיקר הנימול הוא בכף רגל ימין. מאז אותו לילה גם כף יד ימין נרדמת אך לסירוגין ולאחרונה חלה החמרה וגם האמה וקצת מהזרוע נרדמים לסירוגין. אני חושבת שמתחילה להרגיש גם את יד שמאל אבל משהו מינורי. בימים האחרונים ביצעתי Emg רק של הרגליים בשאלה של נוירופתיה בכף הרגל ואלה הממצאים: :עצבים תחושתיים- בטווח הנורמה פרט לירידה קלה של אמפליטודת SNAP בעצב פלנטרי מימין. עצבים מוטוריים- בטווח הנורמה כולל זמני חביון גלי F. בבדיקת מחט ללא פעילות ספונטנית בשרירי TA וGC מימין, MUPs עם צורה תקינה גיוס מלא. הממצאים חשודים לנוירופתיה קלה של עצב פלנטרי מדיאלי מימין" מומלץ ייעוץ אורתופדי האם TTS חלקית?"
  זו התשובה אך לא ביצעתי EMG בידיים כי ההפניה היתה רק לרגליים. כשביקרתי אצל האורתופד סתחילת המקרה אמר שאם יופיע גם ביד אז ללכת לנוירולוג אז EMg כיוון שנעשה רק עך הרגליים ולא הידיים שלח חזרה לאורתופד.
  אבקש את עצתך על מה מעידה הבדיקה? האם למרות הבדיקה עדיין יכול להיות שאני סובלת מנוירופתיה? האם משהו אוטואימוני? מה עליי לעשות? אני חוששת.

  #26536
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  הממצאים בבדיקה מינימליים, הבדיקה למעשה בגדר התקין, הממצא הבודד שמצויין אינו מספיק כמובן לאבחן נוירופתיה. לא נראה שממצאי הבדיקה מסבירים את התסמינים שלך. כדאי שתפני שוב לרופא נוירולוג עם תוצאות הבדיקה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  בברכה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.