מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מור
    משתתף

שלום רב
    בת 38 בריאה בדר"כ.
    שבוע שעבר התחלתי לשים לב שקורה שנרדמת לי היד כשאני ישנה עליה עם צד הגוף. בין לבין שמתי לב שהתנפחו מעט 2 אצבעות כשקמתי , באותם ימים גם הרגשתי תחושות מוזרות ביד לא נימול אבל הרגשתי את היד בכל מהי מקומות כל פעם במקום אחר, היבשתי לרפואה שנתנה לי הפניה לemg , נירולוג ואורטופד. היא מיששה את הצוואר ואמרה שיש רווח בחוליות שייתכן שזה מה שמקרין. לבנתים התחילו לי תחושות נוספות גם ברגלים, הרגשת נימ ול שאני קמה בבוקר הרגל שמאל , פתאום עיקצוץ קליל ברגל ימין או במהלך היום שיושבת בפוזיצייה מסויימת ….התחושות ביד שמאל שהיו נעלמו ולפתע יש תחושה של נימ ול בזרת ימין. לא מבינה מה קורה איתי, אני בסטרס מטורף. בדרך כלל עושה פעילות ספורטיבית, אלפטיקל/ריצה, השבוע מהלחץ לא עושה כלום. חייבת לציין שהתחושות הולכות החוזרות במשך היום. הבדיקה רק חודש הבא, יכול להיות מצב שכל התחושות זה מהצוואר והגב? יתכן מb12 ? לפני 9 חודשים נמדד 250. אשמח ואודה לתגובתך

מור
    משתתף

חשוב לי שוב לציין שההרגשה מטיילת בגוף ולא בקיבוע על איזור אחד.
    וההרגשה הכללית בגוף באופן כללי יותר טובה.
    הצלחתי לעשות היום בדיקה EMG ידיים רגליים התוצאה:
    NORMAL NCV TEST OF TJE AL TESTED NERVS
    NO EVIDENCE FOR POLYNEUROPATHY

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    בדיקת EMG לא הדגימה בעיה או מחלה של העצבים ההיקפיים וזה כמובן מצויין. יתכן אולי שמדובר בלחץ על העצבים בצוואר או בעמוד השדרה המותני. לעיתים לא מוצאים סיבה להפרעות תחושה שמטיילות במקומות שונים, זה יכול לעיתים להיות קשור למתח נפשי, או לנטייה כזו או אחרת. בכל אופן, אם התופעה נמשכת כדאי שתבדקי גם על ידי נוירולוג.
    בברכה
    ד,ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.