מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

ד"ר שלום רב,
    מזה מספר שנים שאני סובל מcluster headache (אובחן ע"י פרופ' קורצקי).
    כל התקף מתחיל אצלי (מעיין AURA) בהרדמות חצי לסת עליונה של הצד המותקף. מיד לאחר מכן נבנה לחץ על פנים החיך ותעלת הנחיר שעולה ללחי ובסוף לוחץ על העין עד לשיחרור.
    השיחרור מתאפיין בשריקה (ממש שריקה שאפשר לשמוע) דרך הנחיר, ועד למעין זרימת דם מחודשת לשיניים (אז אני יודע שההתקף נגמר).
    בהתקף האחרון, הנימול של השיניים לא עבר (עוד מעט 40 שעות) ניסיתי הכל חוץ מזריקת ה- IMMITREX שנמצאת בהיכון: (משקאות אנרגייה, חמצן, SUMATRIDEX 100), אך כלום לא שחרר את השיניים.
    ע"כ הייתי רוצה להבין אחת ולתמיד:
    1. מהו תהליך הנימול? (האם זוהי חסימת כלי דם או חסימה עצבית)?
    2. מה לדעתך עליי לעשות ע"מ לשחרר את זה? (יש לציין כי זה אמנם לא כואב כמו התקף, אך זה לא נעים, וכי איני מסוגל לאכול כל עוד השיניים במצב זה).
    3. האם ידוע איזשהו קשר בין מחלת הגרייבס (אובחנתי לפני כשנה) לבין CLUSTER?

יש לציין כי אני בחור צעיר, אתלט, וכי המצחיק מכל היא ההגדרה = בריא בדר"כ. אני בן 27 והגוף נכנס לאיזה סחרור מדאיג.

אשמח לשמוע דעתך,
    יום טוב,
    עומר

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כאבי ראש, תחושת נימול

עומר שלום

תחושת נימול היא תמיד תוצאה של בעיה עצבית. זה קצת לא טיפוסי לתחושה נימול להימשך זמן כה רב. יתכן שטיפול מהיר ויעיל בהתקף כאבי הראש יקצר זאת. רצוי שתעבור גם הדמיה של הראש (רצוי MRI) בגלל הסימפטומים התחושתיים הממושכים. לא נראה שיש קשר בין מחלת הגרייבס שהיא מחלה אוטואימונית לבין כאבי הראש שלך.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.