מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יניב
    משתתף

שלום ד"ר, בהמשך לשיחה שלנו כמה שנים,
    עברתי עכשיו בדיקת ניקור והתוצאות מראות קיומם של פסים אוליגוקלונליים בנוזל ולא בדם,
    לשמחתי הרבה בבדיקות ההדמיה אען עדות לנגעים מלבד אחד ממקור לא ספציפי במח,
    ארבע שנים של כאבים, אני מסתובב עם טרשת ובמשך כל הזמן הזה אתה ושאר הרופאים בכל המערכות לא העלתם את הנושא של טרשת, בנימה אישית לאחר התבוננות לאחור יחד איתך בפורום נראה שהכתובת הייתה על הקיר אבל אף אחד לא אמר לי שזה אפשרי.
    אני מעריך את זה שרוב התשובות הם לגשת לנוירולוג המטפל אך לפעמים הפורומים הנ"ל נועדו להציל אותנו מהטעויות שהמערכת עושה ובנוסף לדעת לבשר גם בשורות לא הכי טובות,
    עשרה רופאים שונים כולל אותך, שלחתי עברתי וציתתי לכל מילה שלכם, אבל כל שנה אני סובל מהתקף טרשת במשך שלושה חודשים רצופים ומעלה עם נזקים במקומות לא ברורים כמו בריכאל פלקסוס דו צדדי שמגיע מהאוויר וכו' ואף אחד לא עזר, בסוף פסיכיאטרית נחמדה עלתה על זה בפגישה אחת פשוטה, מוזר
    הפעם הזאת אין לי שאלה רק קצת ביקורת, על כולם, כואב לי כל כך, וכל כך הרבה זמן ונדמה שזה היה מיותר.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום רב,
    פסים אוליגוקלונלים הם לא ממצא ספציפי. יכולים להיות במצבים שונים, לא רק בטרשת.
    לגבי האבחנה של טרשת יש קריטריונים, והאבחנה צריכה להיות מבוססת. במידה ולא היו לך את הקריטריונים המתאימים אף נוירולוג לא "ילביש" עליך תיק של טרשת בלי ביסוס.
    בריאות שלמה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.