מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Eden
    משתתף

היי ד"ר דבי,
    אני כבר מיואש. לא יודע כבר מה לעשות. לפני קצת יותר משנה הייתי אצל ד"ר אינספקטור מיכאל, אבחן לי פיריפורמיס סינדרום אחרי 4 שנים שאני סובל מתחושת חום, שריפה וכאב ביריכיים.

היום אני נוטל ליריקה במינון של 300 מ"ג כל יום(לפני כן צרכתי ארקוקסיה, סימבלטה וכל מיני אחרים שלא עזרו), שלא עוזר לי בכלל(רק סחרחורות יש לי כל היום). המתיחות לשריר לא עזרו, פיזיותרפיה לא עזרה, גם דיקור יבש לשריר לא עזרו.

אני כרגע נמצא במסגרת לימודית ואיך להגיד את זה – אני לא לומד, לא מרוכז כלל. אני סובל מהרגע שאני קם בבוקר ועד הרגע שאני נרדם. (הכאב בא לידי ביטוי בעת ישיבה או שכיבה על הגב).
    למדתי להכיר את כל הסימפטומים, כריות לא עוזרות. קרח לא עוזר. כדורים לא עוזרים.

הרופאת משפחה לא יודעת איך לעזור לי.. אומרת שניסינו לעשות הכל. ואני כבר מיואש לגמרי..

דבי.. מה אני יכול לעשות.. 😐

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    מציע שתפנה לד"ר ירון ריבר, מנהל מחלקה נוירולוגית בבי"ח הלל יפה. הוא בין המומחים בארץ לטיפול בתסמונת הפיריפורמיס.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

Eden
    משתתף

היי רון,
    ניסיתי לבדוק את שהצעת לי, אותו רופא מקבל פרטי לא דרך אף קופה והתורים אליו מאוד רחוקים גם באופן פרטי.

האמת שהסבל שלי הוא נוראי.. ורציתי אולי לשמוע על המלצה לרופא אחר או מה לעשות עם המצב :/

רב תודות ושבת שלום.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    תנסי לפנות למרפאת כאב ברמב"ם, פרופ' אילון איזנברג. מדובר באחת ממרפאות הכאב הטובות בארץ.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.