מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום וברכה, לפני 10 חודשיים בערך התחיל לי כאבי ראש חזקים ועיניים וכל הזמן התלוננתי בדקתי את המספר ובאמת עלה המספר של המשקפיים ברבע פתאום באמצע החיים בזמן שנסעתי עם חברה קיבלתי טשטוש ראיה וסחרחורת שלא יכולתי להירגע ממנה וכנראה שנכנסתי לסוג של פניקה שהיא נמשכה כ..3 שעות ובמשך הזמן שוב כל הזמן כאב עיניים כאבי ראש סחרחורות מצב של עירפול כמעט תמידי שהכל לא יציב עשיתי בדיקות ברה ושמיעה CT ראש ואני כבר קבעו לי ל MRI שאני צריכה לעשות, יש לציין שעשיתי גם בדיקת יציבה והייתי אצל נרולוג מומחה פרטי שביקש לעשות את הMRI לא מוצאים כלום ברוך ה כן אבל… אני לא יכולה להמשיך כך יותר הלכתי לרופא עיניים כי אני מרגישה שזה בא מהעיניים במיוחד ויש לציין שמאז אותו לילה אני מרגישה את הלילה ואת החושך ויש לי בעיה עם אור חזק כל יום וכל לילה אינני יודעת מה לעשות הרופאה שלי אומרת שאם לא מוצאים משהו זה נפשי,אני בחורה שמחה עצמאית ממש לא בדיכאון בחורה שאוהבת את החיים נכון שלכולם יש את הבעיות שלהם אבל עדיין… אני אובדת עצות לא מצאו כלום אז הולכים לנפשי? אני לא מבינה את זה יש מצב שיש לי בעיה נפשית ואני לא יודעת מזה? אח…. אה ויש לציין ששבוע לפני המקרה עליתי על רכבת הרים,ייתכן זה מזה? אולי אם תוכל לומר לי איזה כיוון של בדיקות אני צריכה לעשות אני אשמח אני בחורה בת 28 בריאה רוב הזמן לא מכירה רופאים בכלל שבאמצע החיים קיבלה את המכה של החיים אנא אשמח לשמוע לעיצה כי אני כבר אובדת אין לי כבר תיפקוד

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,

קודם כל אני שמח שהכל תקין ולא מוצאים כלום, כי זה שולל בעיות רציניות. זה כמובן לא אומר שזה נפשי, אלא שלא תמיד הבדיקות מראות את הכל. לעיתים סחרחורת נגרמת מבעיה באיבר שיווי המשקל באון הפנימית, והרבה פעמים קשה לראות זאת בבדיקות. יתכן שכדאי שתפני למרפאת סחרחרות, יש מרפאות כאלה ברוב בתי החולים בארץ.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

דוקטור תודה על הענותך לבעייתי, אני מקווה שימאו את הגורם לבעייתי המליצו לי על ENG ועוד לא עשיתי את הבדיקה מפאת הפחד לחוות עוד סחרחורת מכיוון שהבנתי שהבדיקה מדמה סחרחורת אמיתית כדי לוודא אם זה מהראש או מהאוזן הפנימית ובמידה וימשיך המליצו לי דיקור מותני לוודא אם יש לחץ מוחי אז…. מקווה רק לבריאות ובאמת…. תודה תודה תודה על כל מה שאתה עושה תישא ברכה מאת ה ערב טוב.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.