מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום ד"ר רון.
    שמי זהר, אני בת 21.
    לפני כשבועיים חליתי בשפעת,
    כיומיים לאחר תחילת המחלה התחילו סחרחורות קשות עם הרגשה של לפני עלפון (תחושה מוכרת עקב מספר מקרי עלפון בעבר).
    הסחרחורות הלכו והתגברו מיום ליום.
    אחרי שבוע חזרתי לעבוד (ברמנית במסעדה), אחרי מספר שעות הרגשתי חולשה נוראה ועל סף עלפון והבהלתי את עצמי למר"מ, שם המליצו לי לגשת לא.א.ג.
    הלכתי לא.א.ג, היא הפנתה אותי לנוירולוג ולבדיקת שמיעה(הבדיקות שהיא עשתה היו תקינות מלבד טנטון באוזן ימין).
    קבעתי תור לנוירולוג, אך זמן ההמתנה הוא כשבועיים ובינתיים אני סובלת מאוד מקשיים בעבודה, במקומות המוניים, מאורות ופנסים בלילה ובנסיעות, בגדול- קושי רב בתפקוד הכללי.
    כמו כן אני חוששת שהנוירולוג יעשה לי את אותן הבדיקות שעשו לי באוזן גרון וכשיצאו תקינות הוא יגיד שאין לי כלום וישחרר אותי.
    אני סובלת מאוד מהמצב, אני עצבנית מאוד ומתוסכלת וקשה לי לייצב את הראייה (ראייה 6.6 ברגיל).
    יש לציין תת פעילות בלוטת התריס, מטופלת ע"י אלטרוקסין ובעיות הורמונליות (מחזור לא סדיר ונטילת אלטרוקסין לא סדירה).

אשמח מאוד להשערה, המלצה לטיפול או כדור שעוזר שאינו אגיסרק.

תודה רבה רבה וחג שמח.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

סחרחרות

שלום

סחרחרות תתכן על רקע בעיה באיבר שיווי המשקל באוזן הפנימית או בעיה נוירולוגית. לא תמיד רואים סימנים בבדיקה. יתכן שמדובר גם בתגובה למצב זיהומי שתחלוף. בדיקת רופא נוירולוג חשובה על מנת לשלול בעיות נוירולוגיות. בנוגע לטיפול, הייתי מציע שתתייעצי עם רופא המשפחה שלך. אם אגיסרק לא עזר הוא יוכל להחליף לך לכדור אחר.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.