מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15492
  אלמוני
  אורח

  ד"ר שלום רב,

  מזה תקופה (כמה חודשים) אני סובלת מסחרחורות קשות שבאות והולכות. היתה תקופה שהיו לי כאבי ראש מאוד חזקים וכרגע הם נסבלים. כשמגיעה הסחרחורת אני מאבדת ממש את שיווי המשקל שלי וקשה לי להחזיק את הראש, אני יושבת והראש בין הידיים. מלבד זאת, האישונים עולים כלפי מעלה ממש מתגלגלים וזה לא משהו נשלט. הדופק מאוד מהיר , (גם ללא הסימפטומים האלה, אך גם איתם). רעד בידיים (בלי קשר, אני רועדת בידיים מאז שאני זוכרת את עצמי). אני ממש מרגישה כאילו משהו לא תקין עובר לי על הגוף. בנוסף, אף פעם לא היו לי הפרעות שינה, תמיד נכנסתי למיטה ותוך כמה דקות נרדמתי עד הבוקר. בחודשיים האחרונים אני לא ישנה כמעט, גג שעתיים שלוש בלילה, חוץ מהשבוע האחרון שאני מצליחה לישון 5-6 וגם זה עם הפסקות. בנוסף לכך, קורה לפעמים שאני עומדת להירדם וברגע שאני נרדמת הגפיים קופצות לי, בייחוד הרגליים ומעירות אותי. ממש קפיצות בלתי רצוניות.

  אני לא יודעת אם זה קשור, אך אציין זאת בכל מקרה- בבדיקות דם שעשיתי נמצאו לי טריגלצירדים של 260, אין לי מושג מאיפה נובעים השומנים בדם , אני רזה ולא אוכלת מתוק ועוגות כמעט. כולסטרול גם גבוה, ומאגרי הברזל שלי מדולדלים לגמרי.

  אנא עזור לי, מה עלי לעשות? אילו בדיקות ולאיזה רופא ללכת?
  בבקשה תעזור לי! ההתקפים האלה ממש קשים.

  #15499
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום

  בנוגע להתקפי הסחרחרות הייתי מציע שתפני תחילה לנוירולוג על מנת שיבדוק אותך, ויתרשם מה הסיבה לכך. לעיתים הסחרחרות נובעת שבעיה באיבר שיווי המשקל באוזן הפנימית, ואז יתכן שיהיה צורך שתפני גם לרופא אף-אוזן-גרון, או למרפאת סחרחרות, אך הייתי מציע שתתחילי קודם עם נוירולוג.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.