Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה סחרחורת וכאבי ראש במשרד בלא אוויר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #17075
  שרה
  משתתף

  לפני כשבועיים התחלתי לעבוד בבניין משרדים אפוקלפטי שאין בו כל אוויר צח או חלונות אלא אך ורק מערכת אוורור. החל מן השעה הרביעית או החמישית לעבודתי אני חשה כאילו מלחציים לוחצים לי על הגולגולת, לחץ באוזניים, וכאב ראש אדיר, כאילו מלחציים מחצו לי את הגולגולת משני הצדדים ומלמעלה. כן אני חשה סחרחורות עזות. לעיתים גם ארבע חמש שעות לאחר צאתי מן המשרד אני חשה סחרחורות קשות ולחץ חזק על הגולגולת וכאבי ראש.

  רציתי לשאול:

  א. האם המשך שהות במשרד הזה עלול לסכן אותי בדרך כלשהי? מקריאה למדתי כי אנשים שעובדים במגדלי משרדים מחוסרי אוויר לוקחים בבעיות בריאותיות, ואני חוששת שלי יש נטיה מראש לדברים כאלו – אחי סבל מסחרחורות תקופה מסוימת, וגם לאמא שלי יש בעיה של אי שיווי משקל ואיבוד הכרה

  ב. האם יש טיפול תרופתי או כל דבר אחר שניתן לקחת כדי להדוף זאת, כי היום מרבית שוק העבודה עובר למשרדים מגעילים ואיומים כאלו ללא אוויר, בייחוד בתחום עיסוקי, ואני חוששת שאם לא "אסתגל" למצב אשאר עם מספר מועט של אפשרויות תעסוקה. אציין שיש לי לחץ דם נמוך מאד, כמו לאימי, ויתכן וזה משפיע על המכלול של המצב.

  *** או שמא, אולי, לא אמורים להסתגל למצב שכזה שכן זה מצב שאינו בריא ולא רצוי להיות בו?

  אודה לתשובתכם בהקדם האפשרי שכן כל יום במשרד הזה עבורי הוא סיוט, והייתי רוצה לדעת אם מעבר לסבל ואי נוחות נוראית יש פה סכנה פיזית אמיתית של החמרת מצב רפואי עקב מחסור בחמצן. בעבר כשעבדתי בתנאים דומים, איבדתי במשרד הכרה מספר פעמים (למספר שניות) ונאלצתי להתפטר. משיחה עם אנשים על הנושא אמרו לי ש"יש אנשים שמקבלים אירוע מוחי בלא אוויר" ועל כן אני חוששת להמשיך להשאר במשרד עוד ועל כן אודה על תשובתכם בהקדם בשל חששי זה.

  בתודה

  אנונימית

  #17076
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כאבי ראש , סחרחורת

  שלום

  לא נראה שמובר בנזק בריאותי. סביר להניח שתנאי העבודה אינם מתאימים לך, ולכן את מפתחת את הסימפטומים האלה. יתכן שתוכלי לעשות שיונוי בצורת העבודה, כמו לצאת להפסקות איוורור וכו'. יש תרופות שיכולות לעזור לסימפטומים.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

  #17081
  שרה
  משתתף

  אני דווקא אוהבת את העבודה. היא מורכבת מכל מה שרציתי לעשות, מבחינת תחום העיסוק שלי, ואני מקבלת סופרלטיבים בלי סוף, וגם יחסי האנוש שם מצוינים. כך שזה לא יכול להיות זה. אם המשרד היה מעתיק את מקומו לבית משרדים נורמלי עם חלונות, אין לי ספק שהייתי נשארת לעבוד שם.

  לעומת זאת בימים עברו כבר יצא לי לעבוד במקומות שמאד לא אהבתי, אך מעולם לא חשתי סמפטומים שכאלו. כאבי הראש והסחרחורות – לפי מה שקראתי, אופייניים למשרדים חסרי אוויר צח. זה קרה לי פעם אחת בעבר במשרד אחר. אז איבדתי הכרה למספר שניות, מספר פעמים.

  הכאבים האלו מציקים והולכים איתי "הבייתה" גם לאחר שעות המשרד. אני חייבת להודות כי אני קצת מתקשה עם התשובה שמנסה להטיל את המיקוד בי. זה בערך כמו שחולי פיברו שומעים שהם "עצלנים" ולא שיש להם מחלה, וכך גם חולי גיליאן ברה (שני מקרים שאני מכירה מן הסביבה הקרובה). כאבי הראש והסרחורות שלי קשים מאד לאחר כל יום במשרד, ומעולם לא היו לי תחושות פיזיות כאלו בעבר אך ורק בשל התבאסות מעבודה, ואני באמת חוששת.

  הייתי שמחה לדעת אילו תרופות עוזרות. לפני מספר חודשים נחבלתי בראשי. חשתי כאב ב"צומת" בין הלסת לאוזן (יתכן שהיכן שעצב שיווי המשקל?).

  האם ישנו קשר אפשרי?

  בתודה

  שרה

  #17092
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום,
  ברור שאת יודעת הכי טוב אם הסימפטומים שלך קשורים למקום העבודה או לא, כי בסופו של דבר את זו שמרגישה את הדברים. בכל אופן, לא תמיד הבדיקות מראות משהו (כמו למשל בפיברומיאלגיה). יש מגוון רב של סימפטומים עם בדיקות תקינות, זה כמובן לא אומר שאין בעיה. בכל אופן, כדאי שתבדקי על ידי נוירולוג, כי יתכן שהוא יוכל להציע לך תרופות או טיפולים שיעזרו לך, וכמובן לבדוק יותר לעומק את הסיבה לתלונות שלך.

  כל טוב

  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.