מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום לך!!!לאחר כמעט שנתיים בימים הטחרונים הסבל הוא נוראי.אני לא ידן בלילה בגלל כאבחם עצביים.יש .אני מתכורר מהשינה עם נוקשות ברגליים וכאשר אני מתחיל ללכת עליהן מתחילה חגיגה של טיקים ברגליים.יש עיקצוצים דקירות ותחושת שריפה בכל השרירים בגוף.יש רעד בידיים בזמן ביצוע פעולה.מתקשה ללכת ,לעלות מדרגות,או לעשות כל פעילות שהיא.הרגליים נרדמות בישיבה ויש תחושת שריפה בכל הרגל.יש קפיצות שרירים בפנים ולחץ באוזניים אני פשוט נגמר.לקחתי את כל התיק שלי של השנתיים ואמרתע במקום להתייעץ עם פרופסורים בוא נתייעץ עם שני חברה שסיימו ללמוד רפואה והם קרובי משפחה רחוקים.המסקנה שלהם הייתה אחת שבעקבות העישון המסיבי שלע ואורח החיים הלא בריא כלי הדם הקטנים שמזינים את העצבים נפגעו-לראייה מה שאני מרגיש בבוקר אחרי שכיבה של לילה הקשיון הנוראי ברגליים והכאב בכפות רגליים עד הישבן עם קפיצות שרירים.קודם על החלטתי להפסיק לעשן אך המצב הגופני כל כך גרוע שאיני יודע מה לעשות.הצוואר והשכמות כואבים ורועדים.יש לי מכות בשרירים פשוט כואבות ואיני מצליח לישון בלילה כמו שצאיך.טי פוטנציה מוחלטת ועצבות בגלל שהשרירים בקרקפת גם מתכווצים ודןקרים.מה לעשות?אני מיואש?אני עושה פעולה עם הידיים והן בוערות ורועדות.הבעייה שזה לא רק בגפיים אלא גם בשרירי הבטן ובכל שריר בגוף-הנוקשות העיקצוצים הרעד והשריפה אני פשוט מאבד כל יכולת גופנית.יש כאבים חזקים באצבעות הידיים והרגליים והטעות שעשיתי שלא הפסקתי מזמן לעשן.מופיעה גם סחרחורת בבוקר ואני רוצה שתגיד לי איך ומה עושים כדי לשפר את המצב ?אולי צריך לעשות ביופסיות עור אני לא יודע.אבל אני מרגיש כאילו תולשים לי את השרירים מאחורי האוזנייםומעל שנמצאים בקרקפת.יש עוויתות כואבות ואני פשוט על סף ייאוש.השינוי מהפעם האחרונה שהייתי אצלך כל כך קיצוני כי המשכתי לעשן בכמויות ואני מזכיר לך שבאירוע לפני שנה ותשע התחיל כשקמתי משינה עישנתי 3 סיגריות ואז הופיע רעד בידיים ורגליים והחלו שנתיים של בדיקות.כיום במצב שקשה לי לעלות מדרגות ואני כבר לא יושן בלילה בגלל הכאבים מבקש שתייעץ לי מה לעשות?שבת שלום.רק להוסיף שלעיתים צבע האצבעו בגפיים משתנה ויש כל היום קפיצות שרירים בכל הגוף אך בכיקר ברגליים.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא,
    יש לך כנראה רגישות כללית של מערכת העצבים, לא מחלה או בעיה שתתגלה בבדיקות, לכן אתה צריך להתרכז בטיפול, או תרופתי או אחר.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.