מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלה
    משתתף

שלום רב,
    אני סובלת כבר חצי שנה מסימפטומים מטרידים, והיתי אצל 3 נוירולוגים. 2 רמזו שיכול להיות טרשת נפוצה אבל לא באופן חד משמעי.
    הסימפטומים כאלה:

1. סחרחורת פתאומית, מלווה בזרם חזק כמו זרם חשמל כואב, ונימול, ללא חולשת שריר. זה מופיע רק בצד שמאל של הגוף ומערב פנים, יד ורגל. לפעמים בעקבות תנועה לפעמים סתם.
    זה נמשך פחות מדקה וקורה פעם ביום או פעם בכמה ימים. לא קבוע.

2. במאמץ קצת יותר מהרגיל, שרירים ברגלים ובידיים נתפסים בצורה כואבת מאוד, עד כדי כך שקשה לתפקד עם יד/רגל. נמשך מספר ימים עד שמשתחרר. לרוב בצד שמאל.

אני כבר ממש נואשת, כי אין אבחנה ואינני מקבלת שום טיפול. עברתי בדיקות דופלר עורקי צוואר, EMG, EEG, OCT, בירור אורטופדי (הכל תקין) ולסיום MRI שהראה מוקדמים שמתאימים למחלה דמיאלינטיבית התחלתית ראשונית.

איזה עוד בדיקות עליי לעבור ? האם התסמינים מתאימים לטרשת נפוצה?
    אני ממש נואשת כבר

תודה מראש
    קיילי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא תמיד האבחנה ברורה בשלבים הראשוניים, וגם לא תמיד יש משמעות קלינית לממצאים ב-mri או בבדיקות ההדמיה האחרות. בכל אופן נבדקת כבר על ידי מספר נוירולוגית ועברת בירור מקיף, כך שאני לא חושב שאוכל לסייע לך מעבר למה שעשו הרופאים שמכירים את מצבך. כפי שציינתי בעבר, מטרת הפורום אינה לתת ייעוץ רפואי פרטני, אלא לתת עיצה כללית, והפורום לא יכול להיות תחליף לבדיקה וייעוץ רפואיים.
    כל טוב
    ד״ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.