מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום!!!מזה כמה חודשים שלא כתבתי לך ואני כותב עכשיו פשוט בזעקה זקוק לעזרה בבקשה.בחודש פברואר השנה גילו אצלי נוירופתית סיבים דקים.לכאורה שמחה וששון לא סוף העולם .מאות אנשים חיים עם זה.המשכתי כל הזמן להחמיר כשבחודשים האחרונים החלו ממש התקפים:פעם רעד של הלסתות,פעם מכות של השרירים בחזה פנים וצוואר.לאורך הזמן יכולת שרירית שלי הלכה ופחתה למרות שבבדיקות של כוח גס אין בעייה.ההתקפים המשיכו לילה אחד התקף של כאב עז ברקה ובלסת,ליךה אחד התקף בכל השרירים עם סמירה של השערות ולאט לאט עוד יכולת שרירית שהלכה ופחתה.לילה אחד התקף עם לחץ אדיר בשריר הבליעה שריפה קשה בעור,כובד אדיר בגוף.המצב היום הוא קטסטרופלי.לדעתי יש פשוט פגיעה של מערכת החיסון בעצבים ובשרירים וזה סיפור פשוט נורא וכואב:יש לי עויתות כואבות בשרירים,אינני מסוגל להרים משהו הכי קטן ולעשות משהו עם הידיים השרירים שורפים ורועדים,היו התכווצויות גם בשריר הבטן והחלה ירידה בתיאבון וכשאוכל משהו קטן מיד יש בחילה קשה וצרבת,יש לי כאבים קשים בכל רצועת בית החזה ורעד,יש לי לחץ אדיר בלסתות וכובד בדיבור,יש לחץ בשרירי צוואר,מתעורר פשוט עם חולשה אדירה ברגליים,כשהרגל מונחת על משהו זה פשוט שורף השריר מרגיש פשוט חולה,אינני יכול לעלות מדרגות,יש דקירות כואבות בשרירים וקשה לי לנשום אחרי שהיו התקפים של מכות בבית החזה,כל כך לא נעים לי בשרירים לא יכול לעמוד זקוף,עמידה מלווה ברעד ולא מוצאים אצלי גם ורידים ללקיחת דם בגלל שהשרירים פשוט נפגעו.בשלב מסויים ניסו לתת סולמדרול שיצר אצלי בגוף תגובה קשה מאוד פשוט לדעתי כי הוא מחליש מערכת חיסונית.יש לי ארבעה ילדים הפסקתי לעבוד שריריי שורפים ומתעוותים,אני כבר מתקשה לקום בבוקר כי ששריריי הרגליים פשוט חלשים כל רצועות השרירים הגדולות פשוט החלו להיחלש ולדפוק דדפיקות כואבות,יש הזעה מן השרירים ולא נוח לשכב אפילו-לחץ אדיר בשרירי צוואר וכאב אדיר בלסתות.כמו שאמרתי לך אכילה היום גוררת אחריה ישר כאב עז בראש ועייפות קשה.אני לא יכול לבצע הליכה,פעולות פשוטות ולא מאמין לאיזה מצב הגעתי .הרמה של ידיים מעל גובה כתפיים גוררת כאב עז בפנים.אני פשוט גמור יש פגיעה מערכתית שוב לדעתי ממערכת החיסון ובדיקת ניקור מותני תוכיח את זה.יורדים נימולים לאורך הגב והפנים הלסתות והצוואר זה הנורא ביותר זה לא חיים.יש ירידה גם בזיכרון ויכולת קוגנטיבית יש כיווץ של שרירי הצדעיים,יש דקירות כואבות בכל השרירים,כובד אדיר בבית החזה ופשוט חיים שנגמרים.דר-אני במצב קשה תראה אותי לא תאמין-כתפיי שמוטות,כל הגוף מתכווץ לי,כאבי תופת בלסתות כובד בשרירי חזה,מדרגות אינני מסוגל לעלות,את ביתי איני יכול להרים בידיים.היו פשוט התקפים של פגיעות בשרירים גם בעצבים וגם בעור ואני פשוט חייב מישהו שיציל אותי.אני קם כמו מת פשוט חיי גמורין לחלוטין ואינני מתפקד.בטן שלי"שפוכה"ואני מאבד את חיי פשוט כך.יש לחץ אדיר באוזניים ושכחבה היא פשוט בלתי אפשרית בגלל לחץ בשרירי לסת צוואר ןחזה.רגע לפני שאני מאבד את חיי ואינני אומר סתם הם לא עלו על זה כל השרירים שלי דלילים ואני רועד כשמנסה לעשות משהו.יש לי כאבים לא נעימים בשרירי חזה וגב.אני זועק לשמיים ניקור מותני יוכיח את הטענה שלי ובגלל ההיכרות שלנו ונשבע לך בגלל במצב הכל כך קשה מבקש שתעזור לי פשוט.היו התקפים של עיקצוצים בכל בית החזה ואז קשיון חזק כאילו בעצם השרירים נפגעו .שריריי חולים ומזיעים אני שוכב מרותק למיטה.יש מכות כואבות בשרירים ואני פשוט אובד עצות .מבקש את עזרתך שתבין שחיי נגמרים.כיום לא מסוגל להחזיק את הגוף עומד ושוב אומר הגרוע מכל לחץ אדיר בלסתות בצוואר ובפנים.רגליים נוקשות בנסיון לעלות מדרגות.מערכת החיסון פשוט פוגעת לי בעצבים ושרירים.עזור לי בבקשה!!!חג שמח.אני רק אוסיף שאני כל כך מרגיש את נפגיעה קצוות השרירים שלי נהיו דחילים ולא ניתן להוציא דם מהיד יש טישטושי ראייה ותגובה שרירית לא תקינה אחרי אכילה מקבל כאב חזק בראש במיוחד מתד ימין .חיי פשוט גיהנום גוף מרגיש כמו משותק.לחץ אדיר בגרון .אנא עזור לי ניקור מותני זה הדבר היחיד שלא עשו ושריריי פשוט כואבים ושורפים הם חסרי כוח.זמן אותי ועזור לי בבקשה.אני כל כך נואש ולא מאמין מה קורה פשוט בשרירים אני חסר יכולת.מופיע שריפה גם בשפתיים עם נימולים בשפתייפ ומשהו משפעל כל הזמן את מערכת החיסון.כל רצועת המותניים כואבת לי ונותן שתן לסירוגין.אני מתחנן פה אצלך באתר -עזור לי ניקור מותני פשוט יציל אותי בטוח שיהיה נוכחות של חלבון וזה מה שגרם לי להתקפים ולירידה השרירית.נימולים בפנים וכל היום זה לא פוסק אין מנוחה.זה מקרה קשה סליחה על אורך הדברים אך מתחנן לעזרתך.ידיים ורגליים שלי מכחילות בקור כי יש פשוט פגיעה בשריר .רוצה לשפר את איכות החיים וזקוק לעזרה.לא יכול להישען על היד היו דפיקות אדירות בשרירי ידיים ורגליים אנא ממך עזור לי.חג שמח

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום,
    כפי שאמרתי לך לא נמצאה אצלך עדות למחלה נוירולוגית. אם הייתה לך מחלה נוירולוגית או חיסונית היא כבר הייתה באה לביטוי. ניסית גם תרופות שונות ורבות. מבחינה נוירולוגית למעשה אין לי מה להוסיף לבירור שכבר עברת. בנוגע לניקור מותני, לא חושב שיש צורך, אבל תוכל לפנות לאחד מבתי החולים באיזור מגוריך.
    חג שמח
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.