מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #20204
    אריאל
    משתתף

    היי
    להלן הנתונים:
    בן 33 עם הפרעות קשב וריכוז והיסטוריה של דיכאון. לאחרונה התחלתי שוב בטיפול תרופתי עם וולבוטרין (חודש עם המינון הנמוך, וחודש עם המינון הגבוה) כמו כן, בתקופה האחרונה נכנסתי לדאגות ממש מטורפות עקב תהליכים שונים בחיים. בן יתר תופעות הלוואי של התרופה, כמו דפיקות לב מהירות שמתי לב לתופעה מדאיגה במיוחד. סוג של עוויתות. מדובר בעוויתות שמתרחשות שאני רוצה לבצע פעולה מסויימת, לדוגמא עם היד, אז התנועה לא חלקה כמו מקודם, אלא לפעמים מתבצעת בשילוב עווית. בנוסף, לפעמים, בתדירות נמוכה יותר, מתרחשות עוויתות ללא קשר לרצון ליזום תנועה.
    יש לציין שמדי פעם, גם אני סובל מעוויתות בתחילת השינה.

    האם אני אמור לדאוג? האם זה רציני? באופן כללי איזה סוג של עוויתות מצריכות תשומת לב וטיפול?

    את הפסיכיאטר אני לא מצליח לתפוס כבר כמה זמן, ורופא המשפחה די נפנף אותי.

    ממש חשוב לי לקבל תשובה.

    אריאל

    #20206
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    עוויתות יתכנו מסיבות שונות, הן כתוצאה מטיפול תרופתי הן מלחץ נפשי או סיבות אחרות. במידה והבעיה מפריע לך מציע שתפנה לרופא נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.