מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ירין
    משתתף

היי דר אני סובלת מכמה סיפטומים כרונים שלא עוברים מעל לחצי שנה .
    קפיצות שרירים בכל הגוף רגליים ידיים, גב,בטן, לסת ,ישבן . קפיצות שרירים באופן יום יומי . קפיצות שריר שניתן לראות מתחת לעור . תחושת עקצוצים מציקים בכל מיני אזורים בגוף , התקפי ״שריפה״ תחושת שריפה בירכיים פעם בירך ימין פעם בירך שמאל ההתקף יכול להמשך שעה ויותר ואף לעיתים רחוקות מעיר אותי משינה . בזמן האחרון יש לי תחושת הירדמות ברגליים כאשר אני נוהגת (נסיעה קצרה 20 דק) נרדמת לי רגל ימין . וגם בזמן ישיבה נרדמות לי לפעמים שתי הרגליים הרגשה של חוסר תחושה איך אני יכולה לקום וללכת .ולאחר דקה שתיים ההרגשה משתחררת. עוד תופעה מציקה היא בכתף +זרוע שמאל הרגשה תמידית של כאב אומנם כאב קל ונסבל אבל כאב קבוע שלא חולף . לציין כי לעיתים יש לי כאב דוקר בגב התחתון הרגשת ״זרמים שורפים״ למספר שניות ונעלמים . ישנם דקירות כואבות מאוד בישבן בצד ימין . ביצעתי בדיקת emg ארבע גפיים בבית חולים לוינשטיין שיתפתי אותך בתוצאות הבדיקה ואמרת כי הממלאים הם די קלים ויש חשד לבלטי דיסק בגב . פניתי לפרופסור רונית גלעד אשר ביקשה שאעשה בדיקת emg חוזרת מכיוון שלא מסתמכת על הרופא שביצע לי את הבדיקה . ובנוסף ביקשה שאישה בדיקת דם ck . בדיקת הדם ck יצאה תקינה . ביצעתי בדיקת emg – מחט בארבעת הגפיים ,ובדיקת חשמל רק ברגל ימין ״הבעייתית״ עפ החלטת הרופא . הבדיקה בוצעה ע״י דר ויטלי פינקלשטיין במדיקל סנטר תא .
    תוצאות בדיקת emg תקינות . חזרתי לפרופסור רונית אשר אמרה כי השרירים שלי בסדר . יש לי תור לבדיקת mri-מוח בעוד שבועיים הוסיפה לי לבצע בדיקת mri עמוד שדרה צווארי ומותני ואחרי זה לבצע בדיקת ביובייסת עור בחשד לנירופתיה של הסיבים הדקים . אני ממתינה לבצע את הבדיקות ולראות מה ההמשך אבחון שלי . כרגע יש לי מספר שאלות אשמח לתשובתך ולעזרתך
    1.בבדיקת emg הראשונה! – ארבע גפיים כולל מחט וחשמל נמצא חוסר הרפייה בשריר RT VASTUS INT תוצאות הבדיקה האלקטרופיזיולוגית יכולות להתאים לרדיקולופטיה מעבדתית כרונית קלה c7 , יותר משמעותי מבחינה מעבדתית L4-5 BILAT מודגש יותר מימין . ובבדיקת emg (מחט ארבע גפיים חשמל רגל ימין בלבד ) בפעם השנייה לא נמצא דבר . האם להסתמך על הבדיקה השנייה ? האם אתה רואה לנכון שאבצע בדיקת emg נוספת ?
    2.יש לי תור לבדיקת mri -מוח האם אני יכולה לבצע באותה הבדיקה את האזור של עמוד השדרה צווארי ומותני ? או שאני צריכה לבצע כל בדיקה בנפרד .
    בבקשה ממך דר עפ הניסיון הרב שלך והידע שלך ועפ התסמינים שיש לי ממה אתה משער שאני סובלת ?
    קובץ 1 -תוצאות בדיקת emg ראשונה
    קובץ 2 – תוצאות בדיקת emg שנייה
    קובץ 3 – המשך טיפול של פרופסור רונית גלעד

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.