מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי היקר!!זה שגיא ואני זועק לעזרה באופן דחוף.מיום ליום מה זקורה הוא שאני פשוט הולך ומחמיר.לדעתי ומתוך ההתעניינות בשנה וחצי האחרונות בהם אני הולך ודועך יש אצלי נוירופתיה של סיבים דקים שמערבת סיבים אוטונומיים.אני סובל מסחרחורות,עצירות,אימפוטנציה וחוסר תחושה באיבר,בחילות,קפיצות שרירים ונימולים,כאבים חזקים מאוד בפנים וברקות שממשיכים לאורך הצוואר,זיכרון חלש מאוד,התקצרות והדלדלות של שרירי הגפיים,רעידןת בשרירים וחוסר יכולת מאמץ,קושי להחזיק שתן ובזמן דעושה שתן מרגיש פיזית נימולים בראש,הופעת נקודות לבנות רבות מתחת לעור כאילו משהו גורם לכיווץ כלי הדם,עור שהופך ללבן בגפיים ואיכות חיים שפשוט נעלמת.אני שב ומזכיר מזה כשנה מטופל בכל מיני נסיונות לכדורים פסיכיאטריים וביופידבק ללא שום הצלחה עד היום.סובל גם מכאבים מעל העיניים וטישטושי ראייה.הגוף לא מתפקד ועושה מה שהוא רוצה .אני זקוק לעזרה בדחיפות.דבר שארצה להוסיף הוא שיש קפיצות שריאים בלתי רצוניות כאשר עולה למיטה.עוד קצת ולא אוכל לעבוד ועדיין אין שום אבחנה.קושי לבלוע וקפיצות שרירים בפנים .מחכה להיפגש איתך כמה שיותר מהר.אני אומר לך שיש פה פשוט מקרה יוצא דופן.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    בבדיקתי לא מצאתי כל עדות למחלה נוירולוגית.
    תנסה אולי לפנות לפרופ' ירניצקי מרמב"ם, יש לו מעבדה לבדיקת העצבים האוטונומים. אולי הוא ימצא משהו.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.