מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלי
    משתתף

אני בן 18, ויש לי כבר בערך שנתיים כאבי שרירים וכאבים בעור כאלה
    מין רגישות כזאתי בכל העור והשרירים עייפות כל הזמן,
    אני מרגיש שהכפות ידיים שלי שורפות כל הזמן, וגם הידיים, וכאבי שרירים כאלה
    יש לי גם תחושות מוזרות שאני נוגע בעור
    מן כאב מתפשט בבטן ברגליים בידיים בצוואר.
    אני רק נוגע עם האצבע או שאני זז ויש כאב מתפשט שאני לא יכול ליסבול,
    ואני מרגיש שאני הולך כאילו הכפות רגליים
    שלי מתחילות לכאוב אחרי כל צעד חולשות בקרסוליים,
    וגם כאבים כרונים במפרקים ובגב וגם בירייכים בהכל, עשיתי אפילו מיפוי עצמות והכל תקין
    בבדיקות דם לא רואים כלום
    קבעו שאני חולה פיברומילאגיה ויש לי "רגישות יתר" ונתן לי תרופה נגד דיכאון
    אבל יש עוד כאבים מסוימים ואני חושב שכל זה קשור לעצבים!!
    ההורים חושבים שאני מגזים והרופא לא מבין מה יש לי ונותן לי ויטמנים שולח אותי לבדיקות דם והבדיקות דם לא עוזרות כלכך, הכל בסדר חוץ מחוסר בכדוריות דם אדומות משהו כזה.
    זה השפיע עליי גם פסיכולוגית אני כבר המון זמן לא מצליח לישון טוב או שאני נרדם וקם פתאום בלילה הייתה תקופה שנרדמו לי השרירים באמצע הלילה, וגם בעיות בזיכרון קשות שלא היה לי ובעיות ריכוז קשות.
    מה אני עושה איך אני בודק אני כבר המון המון זמן סובל את כל הכאבים האלה אין לי כוח כבר
    אני נואש אין לי כוח כבר ללכת לרופאים כבר!!
    אני רק רוצה להבהיר שעד לפני שנתיים הייתי נורמלי לחלוטין
    והייתי מתאמן כל הזמן ולא היה לי שום כאבים, הפציעות היחידות שהיו לי
    זה מתיחה בכתף בגלל גמישות יותר, ונקעתי תקרסול פעם אחת.

Meir
    משתתף

שלום, הסיפור שלך דומה מאוד לבעיה שלי אני בן 24 וכבר שנה וחצי סובל מכאבי תןפת הייתי אצל כל הרופאים והכל תקין וכבר קבעו לי פיברומיאלגיה מה שלא נכון לדעת המטפל בדיקור בכל מקרה אשמח שתיצור איתי קשר דרך המייל שלי:

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    קיימות תסמונות של כאב כרוני שלא רואים כלום בבדיקות. בחלק מהמקרים מדובר בפעילות לא תקינה של העצבים, דהיינו העצבים יוצרים פעילות חשמלית עודפת, ולכן הכאבים. זה דבר שלא ניתן להדגים בבדיקות השגרתיות. בכל אופן, מציע שתפנה לרופא נוירולוג. בכל אופן, אם הנוירולוג יתרשם שמקור הכאב הוא עצבי, הטיפול אמור להיות על ידי תרופות שחוסמות את מעבר הגירוי החשמלי בעצבים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אלי
    משתתף

[quote="דר רון דבי" post=5898]שלום
    קיימות תסמונות של כאב כרוני שלא רואים כלום בבדיקות. בחלק מהמקרים מדובר בפעילות לא תקינה של העצבים, דהיינו העצבים יוצרים פעילות חשמלית עודפת, ולכן הכאבים. זה דבר שלא ניתן להדגים בבדיקות השגרתיות. בכל אופן, מציע שתפנה לרופא נוירולוג. בכל אופן, אם הנוירולוג יתרשם שמקור הכאב הוא עצבי, הטיפול אמור להיות על ידי תרופות שחוסמות את מעבר הגירוי החשמלי בעצבים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי[/quote]
    שלום פניתי לניורלוג, סיפרתי לו את כל מה שרשמתי פה, והוא שלח אותי לבדיקת
    EMG בידיים, בדקו והכל תקין, והוא שלח אותי גם לבדיקת סיטי ראש ועדיין לא עשייתי.
    אני לא יודע למה זה קשור אבל אני רוצה לדעת את חוות הדעת שלך איך
    בדיוק שהכל תקין ביידיים בEMG וכואב לי כל הגוף? והיידים?
    אולי הרופא הזה לא יודע לאן לשלוח אותי?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    כאב מקורו בפעילות יתר של העצבים, ולא תמיד יש בדיקה אובייקטיבית שיכולה להדגים זאת. הבדיקות יכולות להדגים נזק לעצבים או קיום מחלה, אך לא תסמונות כאב שאינן כתוצאה מנזק או הרס של העצבים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אלי
    משתתף

[quote="דר רון דבי" post=5933]שלום
    כאב מקורו בפעילות יתר של העצבים, ולא תמיד יש בדיקה אובייקטיבית שיכולה להדגים זאת. הבדיקות יכולות להדגים נזק לעצבים או קיום מחלה, אך לא תסמונות כאב שאינן כתוצאה מנזק או הרס של העצבים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי[/quote]
    אז מה לעשות? לאיזה כיוון לפנות? משהו שיכול לעזור?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לעיתים כאבי שרירים , ותחושת עייפות יכולים להיות חלק מפיברומיאלגיה. כדאי אולי שתפנה לראומטולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.